نظر سنجی

کد مطلب : 2427
بازدید از مطلب: 254
نشست مشترک شورای اسلامی شهر لار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خور


نشست مشترک شورای اسلامی شهر لار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خور
 اولین جلسه آذرماه شورای شهر لار ، با حضور شهردار و اعضای شورای شهر خور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شورا ، دوم آذر ماه یکصد و نود و سومین جلسه شورا با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خور در خصوص مسائل مشترک و مهم شهری در صحن شورای اسلامی شهر لار برگزار شد.
مهندس میرپور رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن خوش آمدگویی به مهمانان جلسه، بر لزوم اقدامات مشترک در مدیریت شهری به منظور خدمات رسانی بهتر به مردم دو شهر تاکید کرد و افزود: روان سازی رفت و آمدها در 30 متری مسجدالنبی و فرمانداری، ایجاد فضای سبز و مبلمان شهری مناسب در مسیرهای مشترک، پی گیری برای ادامه مسیر ۴۰ متری بهداشت و تعامل در موضوع مهم «پسماند شهری» موارد اساسی است که دو شورا و شهرداری باید اقدام کنند.
در ادامه اعضای شورای اسلامی شهر لار درخصوص مشارکت در تعیین تکلیف وضعیت رودخانه «ندا» ، تبادل تجربیات شوراها و شهرداری‌ها، سرمایه گذاری در امور زیربنایی مشترک، پیگیری مسائل مهم فرهنگی و همچنین اختصاص زمین برای ساخت کشتارگاه صنعتی استاندارد به منظور ارائه خدمات به مردم لار، خور و لطیفی مطالبی بیان کردند.
حلیمی شهردار خور نیزضمن تشکر از دعوت رئیس و اعضای شورا، اتحاد و همبستگی شوراها و شهرداری‌ها را ارزشمند دانست. موضوع بهسازی کانال ندا و لزوم لایروبی آن با توجه به وجود امکانات محدود شهرداریها و همکاری در این زمینه، توجه به فضاهای شهری، اتصال میدان نبوت و درخواست از رئیس شورای شهرستان برای پیگیری از اداره کل راه و شهرسازی ،  درخواست پیگیری واگذاری زمین از اداره راه و شهرسازی به سرمایه گذار به منظور زیباسازی ورودی های شهر، لزوم استفاده از تجربیات متخصصین در موارد فرهنگی اجتماعی و ایجاد گلخانه زینتی بین شهرهای لار و خور دیگر مطالبی بود که شهردار خور بیان کرد مطرح نمود.
 اعضای شورای شهر خور نیز ضمن تشکر از برگزاری این جلسه ، بر پیگیری مطالبات مربوط به آسفالت و مسیرهای مورد نظر تاکید کردند و تلاش بیشتر برای پیشرفت دو شهر لار و خور و خدمات رسانی شایسته به مردم را ضروری دانستند.
 


زمان انتشار: 4 آذر 1398   11:28:17
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: