نظر سنجی

کد مطلب : 2371
بازدید از مطلب: 96
اعضای اتاق اصناف لارستان در صحن شورای شهر لار حضور یافتند


اعضای اتاق اصناف لارستان در صحن شورای شهر لار حضور یافتند
اعضای اتاق اصناف لارستان به مناسبت روز شهرداران و دهیاران در صحن شورای شهر لار حضور یافتند.
 ابتدا محمدرضا نراقی رییس اتاق اصناف ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و اعضای شورای شهر، روز «شهرداری و دهیاری» را تبریک گفت و اظهار داشت: با توجه به اینکه اصناف ارتباط نزدیک و مستقیم با مردم دارند، این اتاق می تواند به عنوان پل ارتباطی بین اصناف و شهرداری باشد و در زمینه های مختلف شهری همچون پسماند و فضای سبز می تواند همکاری کند.
قدسی نایب رییس اتاق اصناف نیز ضمن تشکر از حضور اعضای شورا در محل اتاق، تأکید کرد: نیاز بود که ساختمان این نهاد در شأن و منزلت مردم ساخته شود.
در ادامه محبی رییس شورا به مهمانان خیرمقدم گفت و ضمن تقدیر از فعالیت های آنان، بیان کرد: با توجه به اینکه شهرقدیم مرکز تجارت و اقتصاد شهر بوده و هست، باید نسبت به توسعه هرچه بیشتر آن اقدام کنیم.
 


زمان انتشار: 17 تير 1397   10:55:35
مرادی از دیگر اعضای اتاق اصناف نیز ضمن تقدیر از اعضای شورا و شهردار لار، روز شهرداری و دهیاری ها را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد همان طور که تاکنون با جدیت و تلاش، پیگیر امور بوده اید، در ادامه نیز این جدیت ادامه پیدا کند. وی همچنین درخواست کرد: عملکرد شورا و شهرداری در مدت زمان مسئولیت، برای مردم روشن و برای اطلاع عموم ارائه شود.
معتمد نیز از زحمات همه اعضای شورا تقدیر کرد و گفت: امیدوارم با وحدت و همدلی در کارها، پیشرفت بیشتری حاصل شود.
در ادامه قنبرنژاد شهردار لار از زحمات و تلاش های رییس و اعضای اتاق اصناف تقدیر کرد و اظهار داشت: اصناف محترم همواره همکاری های خوبی با شهرداری داشته و دارند.
اشکان عسکری مسئول کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا نیز ضمن خوشامدگویی به مهمانان، درخصوص لزوم ورود اصناف به مباحث فرهنگی تأکید کرد و گفت: با وجود اینکه اصناف و بازاریان به عنوان یک ویترین تجاری محسوب می شوند، اما کارهای فرهنگی اساسی مانند آشنایی کسبه با روش معاملات بر اساس قوانین اسلامی کاملاً ضروری به نظر می رسد. وی همچنین در رابطه با مسائل اقتصادی و درآمدزایی از تولیدات بومی و سنتی همچون حلوای مسقطی، و لزوم اصلاح سردرب برخی مغازه ها به منظور بهبود منظر شهری مطالب دیگری بیان کرد.
نراقی در این مورد اظهار داشت: یکی از شرایط دریافت پروانه کسب، برگزاری دوره های آموزشی از قبیل مالیات، مکاسب می باشد. وی همچنین در خصوص سامان دهی مشاغل مزاحم در صورت دراختیار قراردادن زمین از طرف شهرداری آمادگی اصناف را اعلام نمود.
 
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: