نظر سنجی

کد مطلب : 2343
بازدید از مطلب: 369
دیدار شهردار  و رئیس شورای اسلامی شهر لار با فرمانده نیروی انتظامی و رئیس پلیس راهور لارستان


دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار با فرمانده نیروی انتظامی و رئیس پلیس راهور لارستان
به مناسبت هفته ناجا محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و عبدالله محبی رئیس شورای اسلامی به طور جداگانه با سرهنگ دیندارلو فرمانده نیروی انتظامی و سرگرد والی رئیس پلیس راهور لارستان دیدار و این روز را به سبزپوشان حافظ امنیت و آرامش تبریک گفتند.
  عبدالله محبی ضمن تبریک هفته ناجا، گفت: امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی های مخلص انتظامی ، ایران اسلامی یکی از امن ترین کشور های دنیاست.
 رئیس شورای اسلامی شهر لار هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای ارتباط نزدیک مردم با جامعه پلیس دانست و خاطرنشان ساخت: مسئولین امر با حضور در محافل مختلف، همشهریان را با خدمات پلیس و تلاشهای شبانه روزی نیروهای خدوم انتظامی آشنا سازند.
در ادامه قنبرنژاد شهردار لار نیز طی سخنانی نیروی انتظامی را یک جامعه آرمانی دانست و گفت: ضرورت وجود همچین نیروهایی در تمام جوامع احساس می شود.
 شهردار لار افزود: رمز موفقیت هر جامعه ای تعامل و همکاری است و پس از توکل برخدا به همدلی و همکاری طرفین جهت پیشرفت شهر و همشریان نیاز است .
سپس سرهنگ دیندارلو فرمانده نیروی انتظامی ضمن خوش آمدگویی به حضار با بیان اینکه برای رسیدن به امینت و آرامش خونهای زیادی ریخته شده است، گفت : امروز مسئولیت سنگین تری را نسبت به مردم و کشورمان خواهیم داشت.
وی گفت:  این مردم هستند که ما را برای حفظ امنیت دلگرم می کنند و امیدوارم دراین چند صبا خدمتگذار خوبی برای مردم و جامعه باشیم.
گفتنی است در این دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار، حمایت خود را از این مجموعه بیش از پیش اعلام کردند.
 


زمان انتشار: 25 مهر 1396   09:26:38
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: