نظر سنجی

کد مطلب : 2337
بازدید از مطلب: 381
افتتاح و بهره برداری از 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی در هفته دولت


افتتاح و بهره برداری از 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی در هفته دولت
شهردار لار خبر داد: افتتاح و بهره برداری از 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی در هفته دولت
محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: امسال بمناسب هفته دولت و به همت و همدلی مسئولین شهرستان، اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری، 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی همچون احداث پارک فَسیل (نخل)، زیرسازی و آسفالت بلوار شهید امامی، بلوار ولایت، میدان بسیج، بلوار سعدی، تملک و زیرسازی و آسفالت ورودی شهرک محمد رسول الله (ص)، تملک و زیرسازی و آسفالت فاز اول خیابان سرداران، بهسازی پیاده رو پارک یاسین (باغ انجیر)، پل خروجی پارک شهر، پل خروجی دارالرحمه، نورپردازی میدان طاووس، میدان امام خمینی (ره)، بلوار فرهنگ و بلوار هلال احمر، تجهیز پارک های محله ای، موزاییک فرش پیاده رو خیابان ساحلی و ساختمان مرکز فرماندهی و عملیات سازمان آتش نشانی افتتاح و به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، وی افزود: برای اجرای این پروژه ها بالغ بر 82 میلیارد ریال هزینه شده است.
 محمدرضا قنبرنژاد ادامه داد: تمامی این اقدامات متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و عدم بیان آنها از جانب مدیران و مسوولان جفا در حق نظام و دولت است.
شهردار لار با بیان اینکه همه دغدغه ما در مجموعه شهرداری آسایش و رفاه مردم است گفت: با این کار نشان می دهیم که در سایه تحریم ها و مشکلات اقتصادی هم می توان کار کرد.
قنبرنژاد عنوان کرد: با تدابیر اندیشیده شده در مجموعه شهرداری لار روزهای پرکاری را در هفته دولت خواهیم داشت و امیدواریم این اقدامات در نهایت منجر به آبادانی شهر شده و رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.
وی گفت: شهرداری لار با تمام محدودیت های مالی یکی از بهترین عملکردها را در سطح شهرستان داشته است.
شهردار لار با بیان اینکه امیدواریم شهری در شان شهروندان ساخته شده و زمینه برای خدمت هرچه بیشتر ما در این شهر فراهم باشد، گفت: پروژه های دیگری نیز در حال اجراست که انشاالله این پروژه ها و همچنین پروژه های دیگری که در دستور کار قرار گرفته اند در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.
قنبرنژاد ادامه داد: از شهروندان می خواهیم با ارائه نقطه نظرات خود ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری کنند.
وی گفت: هرآنچه در شهرداری انجام شده در راستای رفاه حال شهروندان بوده چراکه معتقدیم خدمت به مردم بزرگترین افتخار است و از طرفی هم تمام سعی و تلاش خود را برای تداوم این روند در آینده می کنیم.
 


زمان انتشار: 28 مرداد 1396   11:51:44
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: