نظر سنجی
:::اخبار شهر :::
تاکید بر تعامل بیشتر شهرداری لار و خور

تاکید بر تعامل بیشتر شهرداری لار و خور

درآستانه فصل سرما و بارش های فصلی و جاری شدن آب در رودخانه ها، عبدالله محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار و محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار به همراه مهدی حلیمی شهردار خور از رودخانه های فصلی این دو شهر بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ دراین بازدید محمدرضا قنبرنژاد گفت: از آنجایی که تعداد زیادی از رودخانه های شهر لار به آب انبارها متصل می شودو شهروندان از آب این انبارها برای آشامیدن استفاده می کنند، تمهیداتی جهت ورود آب پاکیزه به رودخانه ها اندیشیده شده واکثر این رودخانه ها در حال لایروبی است.
شهردار لار ضمن تشکر از حسن نیت حلیمی شهردار خور نسبت به مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر لار ، خواستار لایروبی رودخانه هایی شد که در محدوده  شهر خور قرار دارد و مسیر ارتباطی رودخانه های موجود در شهر لار به آب انبارهاست. تا انشاالله مردم شریف از این رحمت الهی بدون بروز هیچ مشکلی بهره مند شوند.
در ادامه عبدالله محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه شهرداری و شورای اسلامی شهرخور گفت: بایستی به منظور ارتباط و وحدت بیشتر بین شهروندان این دو شهر، پل های ارتباطی بین لار و خور را افزایش داده و برای این کار پیشنهاد می شود با برنامه ریزی بلوار نماز را به میدان نبوت و بلوار جهوری اسلامی را به میدان توحید متصل کنیم .
در پایان در خصوص مسائل مطرح شده بحث و تبادل نظر شد و تمهیدات لازم اتخاذ گردید.
 
27 آذر 1396 - 07:23:37
شهردار و شورای اسلامی شهر لار، پاکبانان حسینی را ستودند

شهردار و شورای اسلامی شهر لار، پاکبانان حسینی را ستودند

در مراسمی شهردار و شورای اسلامی شهر از گروه های مختلف مردمی از جمله اعضای پایگاه مقاومت امام حسین (ع)، اعضای گروه آیینه ی طبیعت و دوستداران محیط زیست که در ایام محرم و صفر به کمک پاکبانان شهرداری لار آمده و آنان را در جمع آوری زباله یاری رسانده بودند، تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ در این مراسم که در محل دفتر کار شهردار لار برگزار شد، رقیه ارشادی سرپرست گروه آیینه ی طبیعت طی سخنانی اهداف و برنامه های گروه را پیرامون حفظ و زیبایی هرچه بهتر و بیشتر طبیعت و محیط زیست بیان کرد.
سپس محمد رضا قنبرنژاد شهردار لار، اشکان عسکری رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر لار و میرپور و جهاندیده عضو کمیسیون، از این حرکت زیبا و مثال زدنی تقدیر و آمادگی شهرداری و شورا را برای هرگونه همکاری با این خادمین حسینی (ع) اعلام کردند.  
این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به این خادمین و گرفتن عکس یادگاری پایان یافت. 
 
26 آذر 1396 - 07:09:31
دیدار اعضای هیئت فوتبال لارستان با شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار

دیدار اعضای هیئت فوتبال لارستان با شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار

اعضای هیئت فوتبال لارستان با رییس شورای اسلامی شهر لار و شهردار این شهر دیدار کردند.
در این دیدار عبدالله محبی، رییس شورای اسلامی شهر لار از افتخارات گذشته فوتبال لارستان یاد کرد و افزود: در گذشته علیرغم امکانات کم ورزشی در سطح شهرستان، تیم های فوتبال لارستان همیشه قدرتمند در میادین حاضر می شدند و افتخارات زیادی کسب می کردند.
محبی بر تقدیر از پیشکسوتان و گذشتگان فوتبال لارستان تاکید کرد و افزود: این کار علاوه بر احترام به پیشکسوتان، موجب شناساندن نسل گذشته ورزش لارستان به جوانان امروز خواهد شد.
رییس شورای اسلامی شهر لار یک نوید هم به ورزشکاران داد. محبی گفت: در بودجه سال آینده، نگاه ویژه ای به مباحث فرهنگی و ورزشی خواهیم داشت.
محمدرضا قنبرنژاد، شهردار لار هم در این دیدار ضمن بیان خاطرات گذشته فوتبال و بازی در زمین های خاکی، تصریح کرد: در همه کارها به ویژه در ورزش، از مسائل حاشیه ای دوری کنیم.
سپس حسین طارمی زاده سرپرست هیئت فوتبال لارستان ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار، گفت: نگاه امروز شهردار و رییس شورا به مباحث ورزشی، موجب دلگرمی بیشتر این اعضاء شد.
این دیدار با بررسی مسائل و مشکلات و ارائه نقطه نظرات ادامه یافت و در پایان اعضای هیئت فوتبال لارستان با اهدا تندیس به شهردار لار از همکاری های شهرداری و شورا تقدیر و تشکر کردند.
 
25 آذر 1396 - 12:17:03
فرشتگان لارستانی در جشن وحدت

فرشتگان لارستانی در جشن وحدت

همزمان با هفته وحدت و میلاد سراسر نور حضرت محمد (ص)، مراسم جشن و سرور در آموزشگاه فرشتگان شهر لار برگزار شد.
در این مراسم که با حضور روحانیون تشیع و تسنن، شریفی لاری معاونت عمرانی و شهرسازی شهرداری لار، تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر لار و شهر خور، تنی چند از مسئولین لارستان، کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، دانش آموزان دبستان کامیابی شهر خور، دانش آموزان و کادر آموزشی آموزشگاه فرشتگان شهر لار برگزار شد، ابتدا منصور زینلی موسس آموزشگاه فرشتگان طی سخنانی هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت  محمد مصطفی (ص) را به حضار تبریک گفت.
سپس کلیپ زیبایی از سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم لارستان پیرامون وحدت شیعه و سنی در این منطقه پخش شد.
در ادامه دانش آموزان آموزشگاه فرشتگان به اجرای نماهنگ پرداختند.
بعد از آن شیخ سید محمد نور دانش امام جمعه شهر خور و حجت الاسلام مومن از روحانیون شهر لار با حضور در جایگاه پیرامون شخصیت والای پیامبر گرامی اسلام به ایراد سخن پرداختند که لوح تقدیر و شاخه گل نیز به ایشان اهدا شد.
مولودی خوانی، اجرای سرود همگانی مشترک دانش آموزان دبستان کامیابی خور و دانش آموزان آموزشگاه فرشتگان، اهدا هدایا از طرف شورای شهر خور به دانش آموزان، اهداء شاخه گل توسط دانش آموزان به حضار و اجرای حرکات زیبای ورزشی از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.
گفتنی است در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از غذاها و شیرینی های محلی طبخ شده توسط اولیاء دانش آموزان آموزشگاه، برپا شده بود.
 
18 آذر 1396 - 09:03:41
دیدار شهردار  و رئیس شورای اسلامی شهر لار با فرمانده نیروی انتظامی و رئیس پلیس راهور لارستان

دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار با فرمانده نیروی انتظامی و رئیس پلیس راهور لارستان

به مناسبت هفته ناجا محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و عبدالله محبی رئیس شورای اسلامی به طور جداگانه با سرهنگ دیندارلو فرمانده نیروی انتظامی و سرگرد والی رئیس پلیس راهور لارستان دیدار و این روز را به سبزپوشان حافظ امنیت و آرامش تبریک گفتند.
  عبدالله محبی ضمن تبریک هفته ناجا، گفت: امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی های مخلص انتظامی ، ایران اسلامی یکی از امن ترین کشور های دنیاست.
 رئیس شورای اسلامی شهر لار هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای ارتباط نزدیک مردم با جامعه پلیس دانست و خاطرنشان ساخت: مسئولین امر با حضور در محافل مختلف، همشهریان را با خدمات پلیس و تلاشهای شبانه روزی نیروهای خدوم انتظامی آشنا سازند.
در ادامه قنبرنژاد شهردار لار نیز طی سخنانی نیروی انتظامی را یک جامعه آرمانی دانست و گفت: ضرورت وجود همچین نیروهایی در تمام جوامع احساس می شود.
 شهردار لار افزود: رمز موفقیت هر جامعه ای تعامل و همکاری است و پس از توکل برخدا به همدلی و همکاری طرفین جهت پیشرفت شهر و همشریان نیاز است .
سپس سرهنگ دیندارلو فرمانده نیروی انتظامی ضمن خوش آمدگویی به حضار با بیان اینکه برای رسیدن به امینت و آرامش خونهای زیادی ریخته شده است، گفت : امروز مسئولیت سنگین تری را نسبت به مردم و کشورمان خواهیم داشت.
وی گفت:  این مردم هستند که ما را برای حفظ امنیت دلگرم می کنند و امیدوارم دراین چند صبا خدمتگذار خوبی برای مردم و جامعه باشیم.
گفتنی است در این دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار، حمایت خود را از این مجموعه بیش از پیش اعلام کردند.
 
25 مهر 1396 - 09:26:38
افتتاح و بهره برداری از 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی در هفته دولت

افتتاح و بهره برداری از 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی در هفته دولت

شهردار لار خبر داد: افتتاح و بهره برداری از 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی در هفته دولت
محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: امسال بمناسب هفته دولت و به همت و همدلی مسئولین شهرستان، اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری، 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی همچون احداث پارک فَسیل (نخل)، زیرسازی و آسفالت بلوار شهید امامی، بلوار ولایت، میدان بسیج، بلوار سعدی، تملک و زیرسازی و آسفالت ورودی شهرک محمد رسول الله (ص)، تملک و زیرسازی و آسفالت فاز اول خیابان سرداران، بهسازی پیاده رو پارک یاسین (باغ انجیر)، پل خروجی پارک شهر، پل خروجی دارالرحمه، نورپردازی میدان طاووس، میدان امام خمینی (ره)، بلوار فرهنگ و بلوار هلال احمر، تجهیز پارک های محله ای، موزاییک فرش پیاده رو خیابان ساحلی و ساختمان مرکز فرماندهی و عملیات سازمان آتش نشانی افتتاح و به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، وی افزود: برای اجرای این پروژه ها بالغ بر 82 میلیارد ریال هزینه شده است.
 محمدرضا قنبرنژاد ادامه داد: تمامی این اقدامات متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و عدم بیان آنها از جانب مدیران و مسوولان جفا در حق نظام و دولت است.
شهردار لار با بیان اینکه همه دغدغه ما در مجموعه شهرداری آسایش و رفاه مردم است گفت: با این کار نشان می دهیم که در سایه تحریم ها و مشکلات اقتصادی هم می توان کار کرد.
قنبرنژاد عنوان کرد: با تدابیر اندیشیده شده در مجموعه شهرداری لار روزهای پرکاری را در هفته دولت خواهیم داشت و امیدواریم این اقدامات در نهایت منجر به آبادانی شهر شده و رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.
وی گفت: شهرداری لار با تمام محدودیت های مالی یکی از بهترین عملکردها را در سطح شهرستان داشته است.
شهردار لار با بیان اینکه امیدواریم شهری در شان شهروندان ساخته شده و زمینه برای خدمت هرچه بیشتر ما در این شهر فراهم باشد، گفت: پروژه های دیگری نیز در حال اجراست که انشاالله این پروژه ها و همچنین پروژه های دیگری که در دستور کار قرار گرفته اند در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.
قنبرنژاد ادامه داد: از شهروندان می خواهیم با ارائه نقطه نظرات خود ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری کنند.
وی گفت: هرآنچه در شهرداری انجام شده در راستای رفاه حال شهروندان بوده چراکه معتقدیم خدمت به مردم بزرگترین افتخار است و از طرفی هم تمام سعی و تلاش خود را برای تداوم این روند در آینده می کنیم.
 
28 مرداد 1396 - 11:51:44
برگزاری مراسم تقدیر از جانبازان کارمند در شهرداری لار

برگزاری مراسم تقدیر از جانبازان کارمند در شهرداری لار

مراسم تقدیر از جانبازان شاغل در شهرداری لار با حضور رییس شورای شهر و شهردار در دفتر کار شهردار برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این مراسم محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد قمر بنی هاشم حضرت ابالفضل العباس و روز جانباز گفت: شما جانبازان عزیز در راه صیانت از ایران عزیز و خاک پاک میهن اسلامی از تمامی هستی و جان خود گذشتید و با دلاورمردیهایی که در دوران 8 سال دفاع مقدس از خود به نمایش گذاشتید اجازه ندادید حتی یک وجب از خاک کشور عزیزمان به دست ابرقدرتهای شرق و غرب حتی رژیم بعثی عراق بیافتد.
علیرضا عمرانی رییس شورای شهر لار هم در این مراسم گفت: ارزش های دفاع مقدس باید به صورت هنرمندانه برای نسلهای آینده بیان شود. چراکه ایران اسلامی در این جنگ نابرابر با دست خالی در برابر قدرتهای جهان ایستادگی کرد.
در خاتمه از جانبازان شاغل  با اهداء لوح تقدیر شد.
14 ارديبهشت 1396 - 11:14:45
پیام تبریک شهردار لار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت میلاد حضرت فاطمه الزهرا(س)

پیام تبریک شهردار لار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت میلاد حضرت فاطمه الزهرا(س)

به مناسبت میلاد با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) علیرضا عمرانی رئیس شورای اسلامی شهر لار و محمدرضا قنبرنژاد شهردار لاردر پیام مشترکی این روز فرخنده را تبریک گفتند.
در این پیام آمده است:
مژده که خانه ی وحی، با درخشش نام فاطمه، روشن تر شد تا نشانه هایی باشد بر حرمت زن.
عصمت، در لباس زنی به دنیا آمد که تمام تاریخ تا به امروز، در قامت توحید و آزادگی، حیران شده و یازده خورشید روشنگر ابدی، از دامن پرستاری او به معراج رفته اند.
مادری که از فراز کاج لاجه وردینش در کوهستان، مهربانانه به فرزندان می نگریست و نگران غم و شادی آنان بود.
وجود مقدس زهرای مرضیه(س) در پیشگاه خداوند متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و جلال خاصی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بزرگ بانوی اسلام، الگویی برای همه‌ ی ما انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است. از این رو دین مبین اسلام با نگاه ارزشی به حضرت فاطمه زهرا(س) و جایگاه زن و مقام منزلت مادر، بر تمامی عقاید جاهلی پیرامون شخصیت و منزلت زنان خط بطلان کشید و ارزش و جایگاه این موجود با ارزش خلقت را عزت و حرمت بخشید. از این رو مقام والای زن قابل احترام و تقدیر است.
 با احترام به این روز خجسته ، ولادت دخت مکرم نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) ومقام والای مادر وتقارن این روز با میلاد فرزند بزرگوارش حضرت امام خمینی (ره)، تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است با پیروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری به عنوان ولی امر مسلمین و ادامه دهنده راه انقلاب، سرلوحه خود قرارداده و شاهد نقش موثر زنان در دفع هجمه های فرهنگی دشمن با هدف تخریب وجهه زنان و خانواده های ایران اسلامی، در جوامع مختلف جهان باشیم.
از درگاه ایزد منان بهروزی برای مادران عزیز و بانوان شریف؛ و توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان را مسألت می نماییم.
 
28 اسفند 1395 - 19:30:05
پیام تبریک شهردار و رییس شورای شهر لار در آستانه عید باستانی نوروز

پیام تبریک شهردار و رییس شورای شهر لار در آستانه عید باستانی نوروز

 شهردار و رییس شورای شهر لار به مناسبت فرارسیدن سال 1396 هجری خورشیدی و آغاز بهار، در پیامی به هموطنان و شهروندان لارستانی ضمن تبریک سال نو، آغاز سال جدید را موسم تجدید عهد با بهار و پیوند دوباره با آرمان​ها و آرزوها دانستند.
در پیام مشترک محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و علیرضا عمرانی رییس شورای شهر، آمده است:
آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان به خصوص لارستانی های عزیز تبریک عرض نموده و سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنیم.
بهار، فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است.
امید است به برکت بهار نو و با اتکال به خداوند منان، با عزمی راسخ و به کار بستن همت و تلاش خود در مجموعه شهرداری لار در سال جدید، با توجه به زیرساخت های ایجاد شده در سطح شهر و با حمایت های شورای شهر، شاهد تحولات چشمگیری در حوزه شهری باشیم.به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، شهردار و رییس شورای شهر لار به مناسبت فرارسیدن سال 1396 هجری خورشیدی و آغاز بهار، در پیامی به هموطنان و شهروندان لارستانی ضمن تبریک سال نو، آغاز سال جدید را موسم تجدید عهد با بهار و پیوند دوباره با آرمان​ها و آرزوها دانستند.
در پیام مشترک محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و علیرضا عمرانی رییس شورای شهر، آمده است:
آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان به خصوص لارستانی های عزیز تبریک عرض نموده و سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنیم.
بهار، فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است.
امید است به برکت بهار نو و با اتکال به خداوند منان، با عزمی راسخ و به کار بستن همت و تلاش خود در مجموعه شهرداری لار در سال جدید، با توجه به زیرساخت های ایجاد شده در سطح شهر و با حمایت های شورای شهر، شاهد تحولات چشمگیری در حوزه شهری باشیم.
28 اسفند 1395 - 19:29:05
با حضور مسئولین شهرستان از آتش نشانان شهرداری لار تجلیل شد

با حضور مسئولین شهرستان از آتش نشانان شهرداری لار تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، قنبرنژاد شهردار لار ضمن تقدیر از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی آتش نشانان، گفت: شغل آتش نشانی یک شغل حساس و خطر ناک است و نیروهای زحمت کش آتش نشان باعشق و علاقه ای که به کار خود دارند به این امر سخت غلبه کرده و با توانایی ستودنی ماموریت های محوله را به نحوی شایسته به انجام می رسانند.
در ادامه علی پور معاون برنامه ریزی و بودجه فرمانداری ویژه لارستان هم طی سخنانی  گفت: آتش نشانان فرشتگان نجات گری هستند که در حساس ترین موقعیت ها به مردم خدمت کرده اند و ما به آنها افتخار می کنیم.
 
22 دي 1395 - 10:20:47
سرشماری اینترنتی تا ۲۷ مهر تمدیدشد/سرشماری حضوری از ۲۸ مهر

سرشماری اینترنتی تا ۲۷ مهر تمدیدشد/سرشماری حضوری از ۲۸ مهر

سرشماری اینترنتی به مدت سه روز و تا پایان روز سه شنبه تمدید شد.

 
رئیس مرکز آمار ایران گفت: رکورد مشارکت خانوارها در سرشماری اینترنتی با ثبت نام 60 هزار خانوار در هر ساعت شکسته شد.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما امیدعلی پارسا افزود: میزان مشارکت مردم در سرشماری اینترنتی نسبت به روزهای گذشته بسیار چشمگیر بوده و ما با هدف کاهش ترافیک تمدید مهلت سرشماری اینترنتی به مدت سه روز تا پایان روز سه شنبه (27 مهر) صورت گرفت.
وی گفت: از ابتدای آغاز سرشماری اینترنتی تا امروز 15 میلیون و 115 هزار نفر معادل 4 میلیون و 472 هزار خانوار اطلاعات خود را به صورت اینترنتی ثبت کردند.
 
رئیس مرکز آمار ایران افزود: این میزان افراد و خانوارهای ثبت نام شده معادل 19 درصد کل جمعیت و 17 و نیم درصد کل خانوارهاست.
 
پارسا گفت: سرشماری حضوری هم از 28 مهر آغاز می شود و تا 28 آبان در سراسر کشور ادامه خواهد داشت.
 
رئیس مرکز آمار ایران از مشارکت مردمی در سرشماری به عنوان یک تکلیف ملی و میهنی یاد کرد و افزود: از همه هموطنان درخواست می شود از فرصت ایجاد شده برای سرشماری اینترنتی استفاده کنند تا آمار کشور را در تراز سرشماری اینترنتی در دنیا بالا ببرند
 
23 مهر 1395 - 17:24:10
بیانیه روسای حوزه علمیه و شورای شهر لار در خصوص تهدید امنیتی روز عاشورا

بیانیه روسای حوزه علمیه و شورای شهر لار در خصوص تهدید امنیتی روز عاشورا

سید علی اکبر موسوی رئیس حوزه علمیه علی ابیطالب (ع) لارستان به همراه علیرضا عمرانی رئیس شورای اسلامی شهر لار درخصوص تهدید امنیتی توسط تکفیری ها روز عاشورا در شهر لار بیانیه ای منتشر نمودند:
 
23 مهر 1395 - 17:13:14
عید سعیدغدیر خم مبارک باد

عید سعیدغدیر خم مبارک باد

با نام علی به عرش پرواز کنیم
صدها گره از خلق خدا باز کنیم
هو یا مددی بخوان و ذکر صلوات
کز لطف و کرامتش صد اعجاز کنیم
عید سعید غدیر خم مبارک باد
 
29 شهريور 1395 - 10:53:21
تبریک شهردار و شورای اسلامی شهر لار به عبدالرضا صادقی

تبریک شهردار و شورای اسلامی شهر لار به عبدالرضا صادقی

شهردار و شورای اسلامی شهر لار طی پیامی به رئيس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداري فارس تبریک گفتند. در این پیام آمده است:
 
 
برادرگرامی جناب آقای عبدالرضا صادقی
بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به سمت رئيس مركز برنامه ريزي، نوسازي و توسعه فناوري اطلاعات استانداري فارس تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند باری تعالی توفیقات روز افزونتان را آرزومندیم. رجاء واثق داریم که دراین عرصه جدید نیز همچون عرصه های دیگر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کماکان موفق، مؤید و پیروز باشید.
                                                         شهرداری و شورای اسلامی شهر لار
 
10 شهريور 1395 - 12:07:15
برنامه های دهه کرامت در شهر لار اعلام شد

برنامه های دهه کرامت در شهر لار اعلام شد

مسئول روابط عمومی شهرداری لار ویژه برنامه های دهه کرامت را اعلام کرد.
ابوذر دینی مسئول روابط عمومی شهرداری لار، با تبریک میلاد با سعادت کریمه اهل بیت، حضرت معصومه (ع) و ایام دهه کرامت در این رابطه اظهار کرد: شهرداری لار و شورای اسلامی شهر لار برای این ایام، برنامه های شاد و متنوعی در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، ابوذر دینی برپایی غرفه های فرهنگی و هنری، اجرای سرود میدانی و چندین برنامه متنوع دیگر را یکی از برنامه هایی برشمرد که از روز چهارشنبه 20 مردادماه جاری ساعت 9 شب با مشارکت هیئت فرهنگی مذهبی رایت المهدی و دبیرخانه کانون فرهنگی هنری مساجد لارستان آغاز شده و به مدت سه شب ادامه خواهد داشت.
مسئول روابط عمومی شهرداری لار با اشاره به اینکه دهه کرامت در شهر لار با هدف اهتمام به ترویج و تعمیق فرهنگ رضوی برگزار می شود، افزود: در همین راستا برنامه با شکوهی با عنوان زیرسایه خورشید روز پنج شنبه 21 مردادماه ساعت نه و سی دقیقه شب با حضورخدام رضوی برگزار می گردد که پایگاه مقاومت شهید رزبان و کانون فرهنگی علی اصغر (ع) شهرداری لار را در اجرای این برنامه یاری می کنند.
وی اجرای ویژه برنامه ی جشن بادبادکها و مسابقه نقاشی را از دیگر برنامه های شاد و هیجان انگیز این ایام دانست که با حضور کودکان و نوجوانان به همراه خانواده در روز جمعه 22 مردادماه ساعت 6 بعداز ظهر با همیاری و همکاری پایگاه مقاومت شهید خوشه چین و کانون فرهنگی هنری شهدا اجرایی می شود.
مسئول روابط عمومی شهرداری لار خاطرنشان کرد، تمامی این برنامه ها در محل میدان امام خمینی (ره) شهر لار برگزار می گردد.
 
21 مرداد 1395 - 11:06:34
بودجه طرح مهم انتقال برق شهر لار تصویب شد

بودجه طرح مهم انتقال برق شهر لار تصویب شد

 
در جلسه ای با حضور  مهندس کردی معاون وزیر نیرو، دکتر  جعفرپور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان، علیرضا عمرانی رئیس شورای شهر و و قنبرنژاد شهردار لار در تهران، برخی مسائل حوزه شهری بررسی و چندین طرح مهم به تصویب رسید.
ریس شورای شهر لار گفت موضوع انتقال یک کیلومتر خط انتقال زمینی ۶۶ کیلووات برق از میدان امام خمینی (ره) لار که به جهت عدم آسیب رسانی به ایمنی فضای شهری و سیما و مبلمان شهری می بایست به صورت زمینی اجرا شود، روشنایی معابر شهری، اصلاح و بهینه سازی خطوط انتقال برق و همچنین احداث پست جدید شماره سه  ۶۶ کیلووات لار از جمله مواردی بوده که در جلسه با معاون وزیر نیرو و مدیرعامل صنعت برق کشور مطرح شد که با توضیحات و ارائه درخواست نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهر لار، اعتبارات جهت انجام پروژه های مذکور و چند طرح دیگر مصوب شد.
بر این اساس از جمله این اعتبارات که پس از تصویب طرح ها به شهر لار اختصاص داده می شود، تخصیص اعتبار  بابت خط انتقال برق میدان امام خمینی(ره) ، همچنین تخصیص  ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار بابت طرح های اولویت دار اصلاح و بهینه سازی و نیز تخصیص  ۱۷۵ میلیون تومان بابت تعمیر و گسترش روشنایی شهری را می توان نام برد.
 
4 مرداد 1395 - 12:18:54
یک شب به یاد ماندنی در روز لارستان بزرگ

یک شب به یاد ماندنی در روز لارستان بزرگ

نوزدهم اردیبهشت ماه سال 87 روزی فراموش نشدنی برای مردم منطقه لارستان بزرگ است. در این روز خاطره انگیز و به یاد ماندنی، رهبر و مقتدای مسلمین جهان، حضرت آیت الله امام خامنه ای قدوم مبارک خویش را بر خاک تشنه لارستان نهاد تا برای همیشه، این خاک گرم و مهمان نواز توتیای چشم همگان شود. آری، این روز خجسته، "روز لارستان" نام گرفت و در تقویم ها ثبت شد. روزی که هر ساله پررنگتر از سال های گذشته نمایان شده و شادی و نشاط دوباره را برای مردم منطقه به ارمغان می آورد. و اکنون نوزدهم اردیبهشت ماه سال 95 از راه رسیده و جشن ها و شادی ها دوباره آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، به همین مناسبت برنامه های متنوعی از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر لار با همکاری دیگر ادارات و نهادهای شهرستان تدارک دیده شده تا در طول یک هفته اجرایی شود.
یکی از این برنامه ها، جشنی مردمی با عنوان "جشن بزرگ لارستان" بود که شب گذشته یعنی 18 اردیبهشت ماه، اجرا شد.
در این مراسم که با حضور گسترده مردم ولایی منطقه در میدان امام خمینی (ره) شهر لار برگزار گردید، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و حاج علی عمرانی رییس شورای شهر طی سخنان کوتاهی این روز بزرگ را گرامی داشتند.
 
20 ارديبهشت 1395 - 16:27:08
گردهمایی خانواده های معظم شهدای لارستان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

گردهمایی خانواده های معظم شهدای لارستان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا

همزمان با بیست و دوم اسفندماه روز بزرگداشت شهدا، مراسم گردهمایی خانواده های معظم شهدا لارستان در محل "پارک جنگلی یادمان سیصد شهید این شهرستان" برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این مراسم که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران لارستان، اداره منابع طبیعی و آب خیزداری شهرستان و شهرداری لار و با حضور خانواده های معظم و معزز شهدا و ایثارگران، مسولین و اقشار مختلف مردم برگزار گردید، ابتدا زیارت پرفیض عاشورا قرائت شد.
در ادامه مسعود راسخی معاون سیاسی امنیتی فرماندار لارستان و فرخاری رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیرامون شخصیت والای بانوی هر دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و همچنین مقام شامخ شهیدان به ایراد سخن پرداختند.
این مراسم معنوی، با اهدا لوح به خانواده های معظم شهدا پایان یافت.
 
25 اسفند 1394 - 12:22:42
درخواست دفن پیکر مطهر شهدای گمنام در شهرلار

درخواست دفن پیکر مطهر شهدای گمنام در شهرلار

شورای اسلامی شهر لار طی نامه ای به فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان خواستار دفن شهدای گمنام در دارالرحمه شهر لار شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار؛ همزمان با برگزاری مراسم استقبال از شهدای گمنام در استان فارس شهرداری و شورای شهر لار آمادگی خود را جهت ساخت بارگاه مطهر شهدای گمنام در شأن و منزلت شهدا با نظر کارشناسان بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان فارس اعلام نمودند.
 
23 دي 1394 - 13:27:21
تلاش شبانه روزي اعضای ستاد بحران شهرداري لار

تلاش شبانه روزي اعضای ستاد بحران شهرداري لار

درپي شروع پدیده "ال نینو" و اولين بارش پاييزي در شهر لار که منجر به جاری شدن سيلاب در روخانه هاي فصلي و آبگرفتگي شديد معابر عمومي و منازل مسكوني شد، نيروهاي ستاد بحران شهرداري لار از اولين ساعات بارندگي به صورت آماده باش درآمده و با استقرار در محل مديريت بحران شهرداري و طي تماس هاي مردمي به صورت اكيپ هاي جداگانه به محل هاي مور نظر اعزام و به ارائه خدمات پرداختند.
به گزارش روابط عمومي شهرداري لار، محمدرضا قنبرنژاد شهردار و حاج علي عمراني رئيس شوراي شهر لار از ساعات اوليه بارندگي با حضور در سطح شهر، مكان هاي حادثه ديده را از نزديك مورد بررسي قرار داده و مراتب را جهت رفع مشكلات پيش رو به ستاد بحران شهرستان اعلام نمودند.
گفتنی است اعضای ستاد بحران شهرداری تا پایان بارندگی و ساعاتی پس از آن در حال امدادرسانی به همشهریان بودند. 
 
 
 
 
 
24 آبان 1394 - 21:07:53