نظر سنجی
:::اخبار شهر :::
توسعه صنعت گردشگری دغدغه شهرداری و شورای اسلامی شهرلار

توسعه صنعت گردشگری دغدغه شهرداری و شورای اسلامی شهرلار

دکتر مرتضی طالع ماسوله به دعوت شهرداری و شورای اسلامی شهر لار به منظور سخنرانی در کارگاه آموزشی صنعت گرشگری وارد این شهر شد.
دکتر طالع ماسوله در بدو ورود به لارستان در فرودگاه این شهرستان مورد استقبال مسولین قرار گرفت و سپس از اماکن گردشگری شهر لار بازدید کرد و این آثار را مورد بررسی قرار داد.
دکترمرتضی طالع ماسوله مدرس دانشگاه در ادامه سفر خود به لارستان در کارگاه آموزشی راهکارهای ایجاد توسعه صنعت گردشگری حضور یافت و با ارائه راهکار و پتانسیل های موجود در لارستان جهت شناساندن این شهرستان  به سرمایه گذار و توریست، گفت: با توجه به  وجود جاذبه ها و تواندمدیهای گردشگری متنوع منطقه ، خصوصا وجود چند قطب گردشگری در نزدیکی لارستان مانند شیراز، کیش، بندرعباس و بوشهر، باید تلاش کرد تا لارستان را به خوبی به گردشگران  و توریست معرفی کنیم.
طالع ماسوله  با اشاره به معرفی توانمندی های لارستان به سرمایه گذاران در خصوص صنعت گردشگری این شهرستان افزود: اگر بتوانیم لارستان را به نحو احسن و شایسته به سرمایه گذار معرفی و او را از نظرتوجیه فعالیت  سرمایه گذاری آگاه سازیم، سرمایه گذار با اشتیاق و علاقه خاص به ایجاد فضایی  مطلوب برای مردم ایران می پردازد.
سخنران ویژه این مراسم  با بیان اینکه باید ادارات مربوطه  با تنظیم شناسنامه ای در جهت صنعت گردشگری در لارستان برای  جذب سرمایه گذار اقدام کنند، گفت: با ارائه این گونه شناسنامه ها، سرمایه گذار بر روی مقدار ونوع سرمایه گذاری خود مطالعه دقیق تری خواهد داشت و در تکمیل این سند باید هرساله به تشکیل نشست های تخصصی معرفی سرمایه گذاری در لارستان جهت سرمایه گذاران مقیم کلان شهرها بپردازیم.
وی مردم این منطقه  را بسیار دوست داشتنی و مهمان نواز یاد کرد وافزود: مردم لارستان با علاقه خاص خود مشتاق صنعت گردشگری هستند امام مهمترین ملاک برای این صنعت،  همگرایی و هم اندیشی است و این امر با تشکیل ستاد توسعه گردشگری  و همچنین ستاد مشورت های سرمایه گذاری در نظام فرمانداری و شهرداری میسر می شود و شهروندان توانایی خود را برای اجرایی شدن این صنعت پویا نشان می دهند.
در حاشیه این مراسم رحیم بیژنی رئیس شورای اسلامی شهر لار وجود پتانسیل هاو ظرفیت های گردشگری لارستان را مثال زدنی توصیف کرد و افزود: یکی از دغدغه های شورای شهر، شهرداری و مسئولین شهرستان تقویت صنعت گردشگری لارستان است که  این امردر دستور کار شورا قرارگرفت و کارگاه آموزشی با حضور متخصصین فن برگزار، تا قدمی جهت توسعه این صنعت برداریم .
در این کارگاه محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، بیژنی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لار، روسای ادارات شهرستان ، سرمایه گذاران و معتمدین محلی حضور داشتند.
 
 
 
 
4 آذر 1397 - 15:51:18
جشن بزرگ بیعت با امام زمان(عج) در لارستان

جشن بزرگ بیعت با امام زمان(عج) در لارستان

هم زمان با آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) ویژه برنامه با شکوهی با عنوان جشن بیعت با امام زمان(عج) با حضور پرشور مردم ولایی لارستان برگزار شد .

این مراسم که با حضور شهردار، که در میدان بسیج شهر لار و به همت روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر لار، ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان و پایگاه مقاومت شهید فانی برگزار شد، با برنامه هایی همچون سخنرانی حجت السلام و المسلمین ماندگاری، سرود، مولودخوانی، و پخش شیرینی و نورافشانی همراه بود.

همچنین در این مراسم به قید قرعه به کسانی که هم نام القاب امام زمان(عج) بودند، هدایایی اهدا شد.

در این مراسم حجت اسلام والمسلمین موسوی خرم امام جمعه لارستان، محمدرضا قنبرنژاد شهردار، بیژنی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، جاهدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان و دیگر اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

عکس هایی ازاین مراسم معنوی را از لنز دوربین روابط عمومی شهرداری لار با هم می بینیم:

 
 
 
 
 
26 آبان 1397 - 13:13:13
عیادت مسئولین لارستان از بیماران به مناسبت عید بزرگ غدیر

عیادت مسئولین لارستان از بیماران به مناسبت عید بزرگ غدیر

همزمان با عید سعید غدیر، مسئولین لارستان به عیادت بیماران بستری در بیمارستان امام رضا (ع) شهر لار رفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ به همین مناسبت علی اصغر علیپور معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، رحیم بیژنی، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر لار به همراه دیگر مسولین شهرستان با حضور در بیمارستان امام رضا (ع) با بیماران بستری در این بیمارستان عیادت و با اهدا شاخه گل، عید غدیر را به آنان و همراهان تبریک گفتند.

همچنین این هیئت با اهدا شاخه گل به پرستاران و پرسنل این بیمارستان، از تلاش شبانه روزی آن فرشتگان سلامت، تقدیر کردند.

این برنامه به همت ستاد غدیر شهرستان با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر لار برگزار شد.

 

 
 
 
9 شهريور 1397 - 08:43:45
دیدار شهردار و اعضای شورای شهر لار با خانواده شهداء

دیدار شهردار و اعضای شورای شهر لار با خانواده شهداء

به مناسبت هفته با شکوه دولت، شهردار لار به همراه مسئولین شهرستان از خانواده های آزادگان هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این دیدار که با هدف تجلیل از فرهنگ ایثار و دلیرمردی آزادگان سرافراز برگزارشد، محمدرضا قنبرنژاد شهردارلار، رحیم بیژنی رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی شهر لاربه همراه مسئولین و نمایندگان دیگر ادارات شهرستان به دیدار خانواده های آزادگان یاسائی فرد و پیشرو رفته و با بیان خاطرات، رشادت آنها را پاسداشتند.

رحیم بیژنی رئیس شورای اسلامی شهر لار این عزیزان را الگوی صبر و مقاومت و مایه عزت وسربلندی نظام اسلامی دانست وگفت: ملت ایران نیز همیشه قدردان آنان بوده وخواهند بود.

وی ادامه داد: آزادگان گنجینه های ارزشمندی هستند که با ترویج ارزشهای اسلامی در طول اسارت خود، معلمی گرانقدر برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی بودند.

در ادامه خلیل نامدار عضو شورای اسلامی شهر لار، دیدار با آزادگان را افتخار و وظیفه دانست و گفت: پاکی و خلوص نیت شما الگویی مناسب برای مسئولین ، که پیشرفت حاصل مرهون فداکاری و رشادت های شما است .

محمدرضا قنبرنژاد نیز واسطه عزت و عظمت جمهوری اسلامی را جان فشانی های شهدای گرانقدر، صبر خانواده های معظم آنان و ایثارگری های جامعه رزمنده، جانباز و آزادگان سرافراز دانست ونهادینه کردن مقاومت و پایداری آزادگان را امری مهم قلمداد کرد و خاطرنشان ساخت: امروز حضور آزادگان در عرصه های علمی و مدیریتی کشور، فرصت مغتنمی برای دولت است .

 در ادامه این برنامه پیرامون رفع مشکلات معیشتی و شغلی این دو خانواده ارزشی بحث و تبادل نظر شد.

 
9 شهريور 1397 - 08:40:29
پیام تبریک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

پیام تبریک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

محمدرضا قنبرنژاد شهردار و عبدالله محبی رییس شورای اسلامی شهر لار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان سرافراز رجایی و باهنر، آغاز هفته دولت و چهارم شهریورماه روز کارمند را تبریک و تهنیت گفتند. متن پیام به این شرح است:
تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.
بدون تردید خدمت به مردم در هر لباس و هر شغلی از بزرگ‌ترین توفیقاتی است که خداوند متعال در اختیار بندگان خود قرار داده و برای آن اجری عظیم در نظر گرفته است.
اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و  بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت را به همه دولت مردان و چهارم شهریورماه را به کارمندان خدوم و متعهد و بویژه کارمندان و کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر لار تبریک عرض می نماییم. با امید اینکه بتوانیم با تأسی از این دو الگوی خدمتگذار و رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی با تدابیر و اندیشه های خردمندانه، افق تازه ای از توسعه را طراحی و با همدلی و همزبانی به منصه ظهور برسانیم.
 
محمد رضا قنبرنژاد – شهردار لار             عبداله محبی – رییس شورای اسلامی شهر لار
 
3 شهريور 1397 - 07:33:42
مدیران شهری لار به دیدار بخشدار مرکزی لارستان رفتند

مدیران شهری لار به دیدار بخشدار مرکزی لارستان رفتند

به گزارش روابط عمومی شهداری لار، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی این شهر به دیدار علی پیروز رفتند و انتصاب جدید وی را به عنوان بخشدار مرکزی لارستان تبریک گفتند.

در این دیدار محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار، خدمتگزاری به مردم را یک توفیق دانست و گفت: هر مسئولین در هر سمتی باید خدمتگزار مردم و منشأ خیر و برکت باشند.

وی با بیان اینکه باید مطالبات بحق مردم را درکوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام برسانیم، افزود: درسایه تعامل بین مسئولین و دستگاهای اجرایی خواسته های مردم تحقق می یابد؛ شهرداری و شورا با تعامل و اتحاد، درخواستهای بحق مردم را به جد پیگیری می کنند.

محبی در بخش دیگری از سخنان خود دررابطه با تبدیل پارک جنگلی شهر لار به یک مکان تفریحی و فرهنگی گفت: در این راستا مکاتبات لازم از سوی شورا و شهرداری انجام شده که امید است با موافقت هر چه سریعتر دستگاههای ذیربط این امر میسر گردد.

علی پیروز بخشدار مرکزی لارستان هم در این دیدار گفت:70 درصد از وسعت لارستان در حوزه جغرافیایی بخش مرکزی قرار دارد که 50 درصد جمعیت شهرستان در این محدوده جغرافیایی زندگی می کنند که این خود در سطح استان مثال زدنی است.

علی پیروز با بیان اینکه مشکلات زیادی در بخشهای تابعه وجود دارد، افزود: تمام تلاشم بر آن است که با آنالیز کردن مشکلات موجود و رفع آن، در سالهای پایانی خدمت اداری یادبود خوبی را  از خود به یادگار گذارم.

بخشدار مرکزی لارستان،  مشکل راه و آب را از مهمترین مسائل بخش ها و روستاهای این شهرستان دانست و اظهار امیدواری کرد؛ که با همکاری و همیاری دیگر دستگاهها بویژه شوراها و شهرداریهای منطقه، مشکلات موجود مرتفع گردد.

وی با بیان اینکه بنده و همکارانم در بخشداری همانند بازویی برای شهرداری و شورا خواهیم بود و بی هیچ چشم داشتی برای خدمت آماده ایم، گفت: با افتخار و تمام توان در کنار دوستانمان در شورا و شهرداری، برای رفع مشکلات مردم تلاش می کنیم.

پیروز تصریح کرد: نگاه ویژه معاون استاندار و فرماندار لارستان به اوضاع و مسائل منطقه ما را در دست یابی به اهدافمان یاری می کند. 

 بخشدار مرکزی لارستان در پایان ابراز امیدواری کرد که با همفکری دیگر دستگاههای اجرایی و هم دلی و دعای خیر مردم، مطالبات بحق مردم روستاها و بخش های لارستان را جامه عمل بپوشانیم.

 
16 تير 1397 - 11:15:32
تجلیل شهردار و کارکنان شهرداری از اعضای شورا به مناسبت روز شوراها

تجلیل شهردار و کارکنان شهرداری از اعضای شورا به مناسبت روز شوراها

به گزارش روابط عمومي شهرداري لار، به مناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراها با حضور شهردار و مسئولین واحد های اجرایی شهرداری از اعضای شورای اسلامی شهر لار تجلیل شد .
در این برنامه که در صحن شورا برگزار شد، محمد رضا قنبرنژاد شهردار لار، ضمن تبریک نهم اردیبهشت ماه روز شوراها به اعضای شورای اسلامی،این روز را در تاریخ جمهوری اسلامی روزی بزرگ دانست و گفت: در آیین ماه همواره انسانها به مشورت گرفتن دعوت شده اند.
وی در ادامه خاطر نشان ساخت : رمز موفقیت شورا و شهرداری در همدلی و تعامل است و در سایه این دو امر مهم می توان در جهت رفع مشکلات شهر و شهروندان گام های مؤثر برداشت .
قنبرنژاد شوراها را از مهمترین ارکان تصمیم گیری در طرح ها و برنامه های شهرداری دانست و تصریح کرد: پرسنل شهرداری با تمام توان خود جهت انجام خواسته های شورا و آبادانی شهر تلاش می کنند چون تصمیم گیرنده اصلی و خط دهنده شهر، شوراها هستند.
 در ادامه عبداله محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار با بیان اینکه شهر ما هنوز نیازمند پیشرفت و توسعه است و تحقق این  امر کار و تلاش بیشتر را می طلبد، گفت:  بخش بزرگی از این کار بر دوش شهردار و کارکنان پرتلاش شهرداری است که امیدوارم شهرداری و شورا  به عنوان ید واحده  خدمتگزار خوبی برای شهروندان باشند .
وی گفت: شورا به تنهایی توان کاراجرایی نداشته و متولی آن شهرداریست و شوراها به عنوان یک مرجع و تصویب کننده در کنار شهرداریها به انجام وظیفه مشغول اند.
محبی افزود: امید است بیش از پیش با پشتکار، تلاش و همکاری بتوانیم شهر لار و لارستان بزرگ را روز به روز آبادتر کنیم.
در ادامه معاون عمرانی شهردار لار ضمن تبریک روز شوراها و اعلام وفاق و وحدت بیشتر بین شهرداری و شورا گفت: مجموعه شهرداری و شورا با همفکری و به صورت کارشناسی در پیشبرد و توسعه هرچه بهتر شهر لار عزم خود را جزم کرده است.
نواز شریفی لاری گفت: بی شک مشکلات شهری به این گستردگی در مدت زمان کوتاه مرتفع نخواهد شد و سعی شهرداری و شورا بر این است که مشکلات عمده مردم را حل، تا رضایت حق تعالی و شهروندان را بدنبال داشته باشد.
 در پایان جلسه با اهداء لوح تقدیر و هدایا از اعضای شورای اسلامی شهر لار تجلیل شد.
 
11 ارديبهشت 1397 - 07:02:21
پیام مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت عید باستانی نوروز

پیام مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت عید باستانی نوروز

محمد رضا قنبرنژاد شهردار  و عبدالله محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار در به مناسبت عید باستانی نوروز پیام مشترکی صادر نمودند.
در این پیام آمده است:
 
به نام خدای بهار آفرین/ بهار آفرین را هزار آفرین
بار دیگر نوروز با تمام زیبایی هایش فرا می رسد و زمین دوباره نفس می کشد. بهار مظهر قدرت لایزال الهی است و نوید زیبایی و حیات می دهد. آغاز سال جدید موسم تجدید عهد ما با بهار و بهار آفرین است و پیوندی دوباره با آرمان هایمان.
آمدن بهار پرطراوت را به  شهروندان فرهیخته تبریک و تهنیت عرض نموده، سالی سرشار از امید و خوشدلی همراه با پرتو معنویت را از درگاه خداوند متعال برای شما عزیزان خواستاریم. در آغاز سال جدید آرزوی ما برای همه شهروندان ارجمند زندگی در شهری زیبا، امن، آباد و شاد است.
در این عید سعید باستانی به امید فردایی بهتر خاضعانه سر بر آستان احدیت می گذاریم و از یزدان پاک طلب می کنیم که:
یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال.
 
محمدرضا قنبرنژاد، شهردار لار / عبدالله محبی، رییس شورای اسلامی شهر لار
 
 
28 اسفند 1396 - 13:57:42
دومین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی 97 شهرداری لار

دومین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی 97 شهرداری لار

 
ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری لار با هدف خدمات رسانی هر چه بهتر به همشهریان و همچنین مهمانان در ایام نوروز، برای دومین بار تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی  شهرداری لار دومین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری به ریاست عبدالله محبی رئیس شورا و با حضور شریفی لاری معاونت عمرانی، عبدالرحیم بیژنی، اشکان عسکری و عشرت جهاندیده عضو شورای اسلامی شهر، سیما علویه رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری لارستان و اعضای ستاد تسهیلات نوروزی در محل دفتر شهردار تشکیل شد .
محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار با تاکید بر هدیه کردن شور و نشاط به شهروندان گفت: باتوجه به پتانسیل گردشگری این منطقه باید فضای شاد وسالم و امن برای مسافران فراهم کنیم و این امر با برنامه ریزیهای دقیق امکان پذیر می شود.
وی ضمن تاکید بر اینکه همه واحدها باید از پتانسیل و توانمندی های نیروها و امکانات موجود استفاده و نسبت به مرتفع نمودن موانع و کاستیها اقدام نمایند، اظهار داشت: افرادی جهت استقرار درکمپهای نوروزی قرارگیرند که آشنایی کامل و جامع  نسبت به شهر و جاذبه های گردشگری موجود داشته باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر لار افزود: واحدهای عمران، خدمات شهری، زیباسازی، تاسیسات، فضای سبز، حمل و نقل، آتش نشانی و روابط عمومی که پیشانی کار ستاد تسهیلات نوروزی هستند باید با جدیت بیشتری وارد عمل شوند.
محبی تصریح کرد: همه ما موظفیم با حساسیت بالا و آمادگی کامل و تجهیزات مناسب به مسافران و شهروندان خدمات بهینه در سال جدید ارایه نماییم.
 
23 اسفند 1396 - 07:05:23
تقدیر شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار از تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان قهرمان غرب آسیا

تقدیر شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار از تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان قهرمان غرب آسیا

در مراسمی که عصر پنج شنبه سوم اسفندماه به مناسبت قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در مسابقات غرب آسیا در محل تالار وحدت شهر لار برگزار شد، شهردار و رییس شورای اسلامی این شهر با اهدا لوح سپاس و هدیه نقدی از بازیکنان و کادر فنی این تیم تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، تیم هندبال شهید چمران لارستان در رقابت های غرب آسیا اولین مدال رسمی تاریخ هندبال بانوان را برای کشورمان به ارمغان آورده است.
 
7 اسفند 1396 - 15:29:57
تاکید بر تعامل بیشتر شهرداری لار و خور

تاکید بر تعامل بیشتر شهرداری لار و خور

درآستانه فصل سرما و بارش های فصلی و جاری شدن آب در رودخانه ها، عبدالله محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار و محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار به همراه مهدی حلیمی شهردار خور از رودخانه های فصلی این دو شهر بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ دراین بازدید محمدرضا قنبرنژاد گفت: از آنجایی که تعداد زیادی از رودخانه های شهر لار به آب انبارها متصل می شودو شهروندان از آب این انبارها برای آشامیدن استفاده می کنند، تمهیداتی جهت ورود آب پاکیزه به رودخانه ها اندیشیده شده واکثر این رودخانه ها در حال لایروبی است.
شهردار لار ضمن تشکر از حسن نیت حلیمی شهردار خور نسبت به مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر لار ، خواستار لایروبی رودخانه هایی شد که در محدوده  شهر خور قرار دارد و مسیر ارتباطی رودخانه های موجود در شهر لار به آب انبارهاست. تا انشاالله مردم شریف از این رحمت الهی بدون بروز هیچ مشکلی بهره مند شوند.
در ادامه عبدالله محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه شهرداری و شورای اسلامی شهرخور گفت: بایستی به منظور ارتباط و وحدت بیشتر بین شهروندان این دو شهر، پل های ارتباطی بین لار و خور را افزایش داده و برای این کار پیشنهاد می شود با برنامه ریزی بلوار نماز را به میدان نبوت و بلوار جهوری اسلامی را به میدان توحید متصل کنیم .
در پایان در خصوص مسائل مطرح شده بحث و تبادل نظر شد و تمهیدات لازم اتخاذ گردید.
 
27 آذر 1396 - 07:23:37
شهردار و شورای اسلامی شهر لار، پاکبانان حسینی را ستودند

شهردار و شورای اسلامی شهر لار، پاکبانان حسینی را ستودند

در مراسمی شهردار و شورای اسلامی شهر از گروه های مختلف مردمی از جمله اعضای پایگاه مقاومت امام حسین (ع)، اعضای گروه آیینه ی طبیعت و دوستداران محیط زیست که در ایام محرم و صفر به کمک پاکبانان شهرداری لار آمده و آنان را در جمع آوری زباله یاری رسانده بودند، تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ در این مراسم که در محل دفتر کار شهردار لار برگزار شد، رقیه ارشادی سرپرست گروه آیینه ی طبیعت طی سخنانی اهداف و برنامه های گروه را پیرامون حفظ و زیبایی هرچه بهتر و بیشتر طبیعت و محیط زیست بیان کرد.
سپس محمد رضا قنبرنژاد شهردار لار، اشکان عسکری رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر لار و میرپور و جهاندیده عضو کمیسیون، از این حرکت زیبا و مثال زدنی تقدیر و آمادگی شهرداری و شورا را برای هرگونه همکاری با این خادمین حسینی (ع) اعلام کردند.  
این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به این خادمین و گرفتن عکس یادگاری پایان یافت. 
 
26 آذر 1396 - 07:09:31
دیدار اعضای هیئت فوتبال لارستان با شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار

دیدار اعضای هیئت فوتبال لارستان با شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار

اعضای هیئت فوتبال لارستان با رییس شورای اسلامی شهر لار و شهردار این شهر دیدار کردند.
در این دیدار عبدالله محبی، رییس شورای اسلامی شهر لار از افتخارات گذشته فوتبال لارستان یاد کرد و افزود: در گذشته علیرغم امکانات کم ورزشی در سطح شهرستان، تیم های فوتبال لارستان همیشه قدرتمند در میادین حاضر می شدند و افتخارات زیادی کسب می کردند.
محبی بر تقدیر از پیشکسوتان و گذشتگان فوتبال لارستان تاکید کرد و افزود: این کار علاوه بر احترام به پیشکسوتان، موجب شناساندن نسل گذشته ورزش لارستان به جوانان امروز خواهد شد.
رییس شورای اسلامی شهر لار یک نوید هم به ورزشکاران داد. محبی گفت: در بودجه سال آینده، نگاه ویژه ای به مباحث فرهنگی و ورزشی خواهیم داشت.
محمدرضا قنبرنژاد، شهردار لار هم در این دیدار ضمن بیان خاطرات گذشته فوتبال و بازی در زمین های خاکی، تصریح کرد: در همه کارها به ویژه در ورزش، از مسائل حاشیه ای دوری کنیم.
سپس حسین طارمی زاده سرپرست هیئت فوتبال لارستان ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار، گفت: نگاه امروز شهردار و رییس شورا به مباحث ورزشی، موجب دلگرمی بیشتر این اعضاء شد.
این دیدار با بررسی مسائل و مشکلات و ارائه نقطه نظرات ادامه یافت و در پایان اعضای هیئت فوتبال لارستان با اهدا تندیس به شهردار لار از همکاری های شهرداری و شورا تقدیر و تشکر کردند.
 
25 آذر 1396 - 12:17:03
فرشتگان لارستانی در جشن وحدت

فرشتگان لارستانی در جشن وحدت

همزمان با هفته وحدت و میلاد سراسر نور حضرت محمد (ص)، مراسم جشن و سرور در آموزشگاه فرشتگان شهر لار برگزار شد.
در این مراسم که با حضور روحانیون تشیع و تسنن، شریفی لاری معاونت عمرانی و شهرسازی شهرداری لار، تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر لار و شهر خور، تنی چند از مسئولین لارستان، کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، دانش آموزان دبستان کامیابی شهر خور، دانش آموزان و کادر آموزشی آموزشگاه فرشتگان شهر لار برگزار شد، ابتدا منصور زینلی موسس آموزشگاه فرشتگان طی سخنانی هفته وحدت و میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت  محمد مصطفی (ص) را به حضار تبریک گفت.
سپس کلیپ زیبایی از سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم لارستان پیرامون وحدت شیعه و سنی در این منطقه پخش شد.
در ادامه دانش آموزان آموزشگاه فرشتگان به اجرای نماهنگ پرداختند.
بعد از آن شیخ سید محمد نور دانش امام جمعه شهر خور و حجت الاسلام مومن از روحانیون شهر لار با حضور در جایگاه پیرامون شخصیت والای پیامبر گرامی اسلام به ایراد سخن پرداختند که لوح تقدیر و شاخه گل نیز به ایشان اهدا شد.
مولودی خوانی، اجرای سرود همگانی مشترک دانش آموزان دبستان کامیابی خور و دانش آموزان آموزشگاه فرشتگان، اهدا هدایا از طرف شورای شهر خور به دانش آموزان، اهداء شاخه گل توسط دانش آموزان به حضار و اجرای حرکات زیبای ورزشی از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.
گفتنی است در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از غذاها و شیرینی های محلی طبخ شده توسط اولیاء دانش آموزان آموزشگاه، برپا شده بود.
 
18 آذر 1396 - 09:03:41
دیدار شهردار  و رئیس شورای اسلامی شهر لار با فرمانده نیروی انتظامی و رئیس پلیس راهور لارستان

دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار با فرمانده نیروی انتظامی و رئیس پلیس راهور لارستان

به مناسبت هفته ناجا محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و عبدالله محبی رئیس شورای اسلامی به طور جداگانه با سرهنگ دیندارلو فرمانده نیروی انتظامی و سرگرد والی رئیس پلیس راهور لارستان دیدار و این روز را به سبزپوشان حافظ امنیت و آرامش تبریک گفتند.
  عبدالله محبی ضمن تبریک هفته ناجا، گفت: امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی های مخلص انتظامی ، ایران اسلامی یکی از امن ترین کشور های دنیاست.
 رئیس شورای اسلامی شهر لار هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای ارتباط نزدیک مردم با جامعه پلیس دانست و خاطرنشان ساخت: مسئولین امر با حضور در محافل مختلف، همشهریان را با خدمات پلیس و تلاشهای شبانه روزی نیروهای خدوم انتظامی آشنا سازند.
در ادامه قنبرنژاد شهردار لار نیز طی سخنانی نیروی انتظامی را یک جامعه آرمانی دانست و گفت: ضرورت وجود همچین نیروهایی در تمام جوامع احساس می شود.
 شهردار لار افزود: رمز موفقیت هر جامعه ای تعامل و همکاری است و پس از توکل برخدا به همدلی و همکاری طرفین جهت پیشرفت شهر و همشریان نیاز است .
سپس سرهنگ دیندارلو فرمانده نیروی انتظامی ضمن خوش آمدگویی به حضار با بیان اینکه برای رسیدن به امینت و آرامش خونهای زیادی ریخته شده است، گفت : امروز مسئولیت سنگین تری را نسبت به مردم و کشورمان خواهیم داشت.
وی گفت:  این مردم هستند که ما را برای حفظ امنیت دلگرم می کنند و امیدوارم دراین چند صبا خدمتگذار خوبی برای مردم و جامعه باشیم.
گفتنی است در این دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار، حمایت خود را از این مجموعه بیش از پیش اعلام کردند.
 
25 مهر 1396 - 09:26:38
افتتاح و بهره برداری از 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی در هفته دولت

افتتاح و بهره برداری از 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی در هفته دولت

شهردار لار خبر داد: افتتاح و بهره برداری از 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی در هفته دولت
محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: امسال بمناسب هفته دولت و به همت و همدلی مسئولین شهرستان، اعضا شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری، 14 پروژه عمرانی، فرهنگی و تفریحی همچون احداث پارک فَسیل (نخل)، زیرسازی و آسفالت بلوار شهید امامی، بلوار ولایت، میدان بسیج، بلوار سعدی، تملک و زیرسازی و آسفالت ورودی شهرک محمد رسول الله (ص)، تملک و زیرسازی و آسفالت فاز اول خیابان سرداران، بهسازی پیاده رو پارک یاسین (باغ انجیر)، پل خروجی پارک شهر، پل خروجی دارالرحمه، نورپردازی میدان طاووس، میدان امام خمینی (ره)، بلوار فرهنگ و بلوار هلال احمر، تجهیز پارک های محله ای، موزاییک فرش پیاده رو خیابان ساحلی و ساختمان مرکز فرماندهی و عملیات سازمان آتش نشانی افتتاح و به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، وی افزود: برای اجرای این پروژه ها بالغ بر 82 میلیارد ریال هزینه شده است.
 محمدرضا قنبرنژاد ادامه داد: تمامی این اقدامات متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و عدم بیان آنها از جانب مدیران و مسوولان جفا در حق نظام و دولت است.
شهردار لار با بیان اینکه همه دغدغه ما در مجموعه شهرداری آسایش و رفاه مردم است گفت: با این کار نشان می دهیم که در سایه تحریم ها و مشکلات اقتصادی هم می توان کار کرد.
قنبرنژاد عنوان کرد: با تدابیر اندیشیده شده در مجموعه شهرداری لار روزهای پرکاری را در هفته دولت خواهیم داشت و امیدواریم این اقدامات در نهایت منجر به آبادانی شهر شده و رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.
وی گفت: شهرداری لار با تمام محدودیت های مالی یکی از بهترین عملکردها را در سطح شهرستان داشته است.
شهردار لار با بیان اینکه امیدواریم شهری در شان شهروندان ساخته شده و زمینه برای خدمت هرچه بیشتر ما در این شهر فراهم باشد، گفت: پروژه های دیگری نیز در حال اجراست که انشاالله این پروژه ها و همچنین پروژه های دیگری که در دستور کار قرار گرفته اند در آینده نزدیک به بهره برداری خواهند رسید.
قنبرنژاد ادامه داد: از شهروندان می خواهیم با ارائه نقطه نظرات خود ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری کنند.
وی گفت: هرآنچه در شهرداری انجام شده در راستای رفاه حال شهروندان بوده چراکه معتقدیم خدمت به مردم بزرگترین افتخار است و از طرفی هم تمام سعی و تلاش خود را برای تداوم این روند در آینده می کنیم.
 
28 مرداد 1396 - 11:51:44
برگزاری مراسم تقدیر از جانبازان کارمند در شهرداری لار

برگزاری مراسم تقدیر از جانبازان کارمند در شهرداری لار

مراسم تقدیر از جانبازان شاغل در شهرداری لار با حضور رییس شورای شهر و شهردار در دفتر کار شهردار برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این مراسم محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد قمر بنی هاشم حضرت ابالفضل العباس و روز جانباز گفت: شما جانبازان عزیز در راه صیانت از ایران عزیز و خاک پاک میهن اسلامی از تمامی هستی و جان خود گذشتید و با دلاورمردیهایی که در دوران 8 سال دفاع مقدس از خود به نمایش گذاشتید اجازه ندادید حتی یک وجب از خاک کشور عزیزمان به دست ابرقدرتهای شرق و غرب حتی رژیم بعثی عراق بیافتد.
علیرضا عمرانی رییس شورای شهر لار هم در این مراسم گفت: ارزش های دفاع مقدس باید به صورت هنرمندانه برای نسلهای آینده بیان شود. چراکه ایران اسلامی در این جنگ نابرابر با دست خالی در برابر قدرتهای جهان ایستادگی کرد.
در خاتمه از جانبازان شاغل  با اهداء لوح تقدیر شد.
14 ارديبهشت 1396 - 11:14:45
پیام تبریک شهردار لار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت میلاد حضرت فاطمه الزهرا(س)

پیام تبریک شهردار لار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت میلاد حضرت فاطمه الزهرا(س)

به مناسبت میلاد با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) علیرضا عمرانی رئیس شورای اسلامی شهر لار و محمدرضا قنبرنژاد شهردار لاردر پیام مشترکی این روز فرخنده را تبریک گفتند.
در این پیام آمده است:
مژده که خانه ی وحی، با درخشش نام فاطمه، روشن تر شد تا نشانه هایی باشد بر حرمت زن.
عصمت، در لباس زنی به دنیا آمد که تمام تاریخ تا به امروز، در قامت توحید و آزادگی، حیران شده و یازده خورشید روشنگر ابدی، از دامن پرستاری او به معراج رفته اند.
مادری که از فراز کاج لاجه وردینش در کوهستان، مهربانانه به فرزندان می نگریست و نگران غم و شادی آنان بود.
وجود مقدس زهرای مرضیه(س) در پیشگاه خداوند متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و جلال خاصی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بزرگ بانوی اسلام، الگویی برای همه‌ ی ما انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است. از این رو دین مبین اسلام با نگاه ارزشی به حضرت فاطمه زهرا(س) و جایگاه زن و مقام منزلت مادر، بر تمامی عقاید جاهلی پیرامون شخصیت و منزلت زنان خط بطلان کشید و ارزش و جایگاه این موجود با ارزش خلقت را عزت و حرمت بخشید. از این رو مقام والای زن قابل احترام و تقدیر است.
 با احترام به این روز خجسته ، ولادت دخت مکرم نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) ومقام والای مادر وتقارن این روز با میلاد فرزند بزرگوارش حضرت امام خمینی (ره)، تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است با پیروی از رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری به عنوان ولی امر مسلمین و ادامه دهنده راه انقلاب، سرلوحه خود قرارداده و شاهد نقش موثر زنان در دفع هجمه های فرهنگی دشمن با هدف تخریب وجهه زنان و خانواده های ایران اسلامی، در جوامع مختلف جهان باشیم.
از درگاه ایزد منان بهروزی برای مادران عزیز و بانوان شریف؛ و توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان را مسألت می نماییم.
 
28 اسفند 1395 - 19:30:05
پیام تبریک شهردار و رییس شورای شهر لار در آستانه عید باستانی نوروز

پیام تبریک شهردار و رییس شورای شهر لار در آستانه عید باستانی نوروز

 شهردار و رییس شورای شهر لار به مناسبت فرارسیدن سال 1396 هجری خورشیدی و آغاز بهار، در پیامی به هموطنان و شهروندان لارستانی ضمن تبریک سال نو، آغاز سال جدید را موسم تجدید عهد با بهار و پیوند دوباره با آرمان​ها و آرزوها دانستند.
در پیام مشترک محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و علیرضا عمرانی رییس شورای شهر، آمده است:
آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان به خصوص لارستانی های عزیز تبریک عرض نموده و سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنیم.
بهار، فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است.
امید است به برکت بهار نو و با اتکال به خداوند منان، با عزمی راسخ و به کار بستن همت و تلاش خود در مجموعه شهرداری لار در سال جدید، با توجه به زیرساخت های ایجاد شده در سطح شهر و با حمایت های شورای شهر، شاهد تحولات چشمگیری در حوزه شهری باشیم.به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، شهردار و رییس شورای شهر لار به مناسبت فرارسیدن سال 1396 هجری خورشیدی و آغاز بهار، در پیامی به هموطنان و شهروندان لارستانی ضمن تبریک سال نو، آغاز سال جدید را موسم تجدید عهد با بهار و پیوند دوباره با آرمان​ها و آرزوها دانستند.
در پیام مشترک محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و علیرضا عمرانی رییس شورای شهر، آمده است:
آغاز سال نو و فرارسیدن بهار طبیعت و نوروز باستانی را به همه هموطنان به خصوص لارستانی های عزیز تبریک عرض نموده و سالی توام با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می کنیم.
بهار، فصل نو شدن و تولد دوباره است و نوروز نشانه آغاز است و تحول؛ آغاز راهی جدید برای نیل به آرزوهای کهن. نوروز همچنین برای ملت ما الگویی از همدلی و مهربانی به عنوان تنها رمز پیروزی و بهروزی است.
امید است به برکت بهار نو و با اتکال به خداوند منان، با عزمی راسخ و به کار بستن همت و تلاش خود در مجموعه شهرداری لار در سال جدید، با توجه به زیرساخت های ایجاد شده در سطح شهر و با حمایت های شورای شهر، شاهد تحولات چشمگیری در حوزه شهری باشیم.
28 اسفند 1395 - 19:29:05
با حضور مسئولین شهرستان از آتش نشانان شهرداری لار تجلیل شد

با حضور مسئولین شهرستان از آتش نشانان شهرداری لار تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، قنبرنژاد شهردار لار ضمن تقدیر از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی آتش نشانان، گفت: شغل آتش نشانی یک شغل حساس و خطر ناک است و نیروهای زحمت کش آتش نشان باعشق و علاقه ای که به کار خود دارند به این امر سخت غلبه کرده و با توانایی ستودنی ماموریت های محوله را به نحوی شایسته به انجام می رسانند.
در ادامه علی پور معاون برنامه ریزی و بودجه فرمانداری ویژه لارستان هم طی سخنانی  گفت: آتش نشانان فرشتگان نجات گری هستند که در حساس ترین موقعیت ها به مردم خدمت کرده اند و ما به آنها افتخار می کنیم.
 
22 دي 1395 - 10:20:47