نظر سنجی
:::اخبار شورا:::
حضور اعضای هیات فوتبال لارستان و پیشکسوتان این رشته ورزشی در شورا

حضور اعضای هیات فوتبال لارستان و پیشکسوتان این رشته ورزشی در شورا

اعضای هیات فوتبال لارستان به همراه جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی در جلسه شورای اسلامی شهر لار حضور یافتند تا به بررسی مسائل مرتبط با ورزش بویژه فوتبال بپردازند.
در ابتدا طارمی زاده رئیس هیئت فوتبال لارستان ضمن معرفی حاضرین در جلسه به مشکلات فوتبال از جمله رکود بی سابقه این ورزش در لار و لارستان ، وضعیت استادیوم ها و نیاز به سامان دادن آنها اشاره کرد و کمک و مساعدت شهرداری و شورا را در این زمینه خواستار شد.
در ادامه تعدادی از پیشکسوتان، مربیان و فعالان عرصه فوتبال لارستان ضمن صحبت های کوتاه، به موارد مهمی همچون نیاز جوانان به فضا و امکانات ورزشی، وضعیت بد مالی تیم های فوتبال در شهرستان، لزوم توجیه مردم و خیرین برای ورود جدی تر به عرصه ساخت مکان های ورزشی، توجه ویژه به درآمدزایی در فوتبال، هدایت مردم به ورزش برای پیشگیری از برخی آسیب های اجتماعی، و ضرورت بودجه بندی و هزینه کرد مناسب برای تیم های رده های مختلف سنی اشاره کردند و خواستار نشست هم اندیشی با حضور دیگر مسئولان شهرستان شدند.
پس از سخنان اهالی فوتبال، رحیم بیژنی نائب رئیس شورا ضمن تقدیر و تشکر از حاضران در جلسه در تلاشهای صورت پذیرفته، موفقیت  ورزشکاران عرصه های مختلف لارستان را آرزو کرد.
عبداله محبی رئیس شورا نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور ورزشکاران در شورا، صحبت های شفاف و صادقانه آنان را ستود و گفت بسیاری از معضلات اجتماعی و ناهنجاری ها ناشی از دوری مردم و جوانان از ورزش است. وی همچنین بر رعایت اخلاق اسلامی و فرهنگ پهلوانی در محیط های ورزشی به ویژه عرصه فوتبال تاکید کرد.
در پایان ضمن اهداء لوح یادبود به اعضای شورا؛ مقرر شد درخواستهای هیئت فوتبال و پیشکسوتان این عرصه بصورت کتبی به شورا ارائه شده و همچنین جلسه مشترکی با حضور نماینده مجلس ، امام جمعه، فرماندار و شورا به منظور رسیدگی به مشکلات برگزار شود.
 
 
 
 
 
 
 
19 دي 1396 - 18:17:45
انتخابات یاوران شورا در محلات شهر لار برگزار شد

انتخابات یاوران شورا در محلات شهر لار برگزار شد

انتخابات یاوران شورا با حضور مردم در مساجد شهر لار برگزار شد.
این دوره از انتخابات با ثبت نام از نامزدهای یاوران شورا در محلات شهر لار و مشارکت شهروندان در برخی مساجد سطح شهر برگزار شد. شایان ذکر است باتوجه به تمدید مهلت ثبت نام برای علاقه مندان، انتخابات در تاریخ دهم و دوازدهم دی ماه برگزار شد. یاوران شورا با هدف ارتباط بیشتر و بهتر مردم و معتمدین محلی با شورای اسلامی شهر و ارائه پیشنهادها و مسائل شهری به منتخبان مردم تشکیل می شود.
در زیر تعدادی از تصاویر این انتخابات را مشاهده می کنید.
 
 
16 دي 1396 - 10:12:24
تقدیر شهردار و شورای اسلامی شهر لار از دانش آموزان دبستان غیر انتفاعی خرد

تقدیر شهردار و شورای اسلامی شهر لار از دانش آموزان دبستان غیر انتفاعی خرد

در مراسمی، شهردار و شورای اسلامی شهر لار از دانش آموزان گزارش نویس دبستان غیرانتفاعی پسرانه خرد تقدیر کردند.
 این دانش آموزان در هفته گذشته از محل کار شورای اسلامی شهر لار بازدید و از نزدیک با روند کار شورا آشنا شدند. در پایان بازدید از دانش آموزان خواسته شد که گزارش بازدید انجام شده را نوشته و توسط مربی مربوطه به شورا تحویل دهند.
از بین گزارش های رسیده به دفتر شورا هشت گزارش برتر انتخاب و طی مراسمی که با حضور محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، عشرت جهاندیده عضو شورای شهر، نواز شریفی لاری معاونت عمرانی و شهرسازی، رامین موحدی سرپرست امور حراست و ابوذر دینی مسئول روابط عمومی در محل دفترکار شهردار برگزار گردید، از دانش آموزان منتخب تقدیر شد.
در این مراسم، شهردار لار ضمن خوش آمدگویی به دانش آموزان، به معرفی واحدهای شهرداری پرداخت.
در ادامه دانش آموزان سوالاتی پیرامون مسائل مختلف شهری از جمله فضای سبز و عمران شهری مطرح کردند که قنبرنژاد به همراه شریفی و دینی به سوالات مطرح شده پاسخ گفتند.
در این مراسم عشرت جهاندیده هم مواردی پیرامون چگونگی انتخاب شهردار بیان کرد.
در پایان، دانش آموزان هدایای خود را از دست مسولین حاضر در مراسم دریافت کردند.
 
21 آذر 1396 - 08:08:51
انتخابات یاوران شورا در محلات شهر لار برگزار می شود

انتخابات یاوران شورا در محلات شهر لار برگزار می شود

باتوجه به اینکه وجود یاوران شورا موجب ارتباط پایدار و فراگیر بین مدیریت شهری و لایه های مختلف اجتماعی در سطح محله ها و بهره گیری از توانمندی های محلی در اداره بهتر امور شهر لار می باشد؛ این شورا در نظر دارد با حضور ارزشمند معتمدین ومتخصصین فرهنگی اجتماعی، فنی مهندسی و اقتصادی جهت رفاه و عمران بیشتر محلات در شهر لار انتخابات یاوران  شوراها در دوره پنجم را برگزار نماید.
علاقمندان جهت ثبت نام می توانند از تاریخ 1/9/96 لغایت 10/9/96 با ارائه مدارک لازم  به شورای اسلامی شهر لار مراجعه نمایند. انتخابات جدید یاوران شورا از تاریخ 18 آذرماه لغایت 28 آذرماه 96 در مساجد سطح شهر لار برگزار می گردد.
لازم به ذکر است مدارک لازم جهت ثبت نام تصویر کارت ملی، تصویر صفحه اول شناسنامه، تصویر مدرک تحصیلی و دو قطعه عکس 4*3 می باشد.
 
29 آبان 1396 - 15:53:31
هم اندیشی اعضای شورا با کاندیداهای دوره پنجم شورا

هم اندیشی اعضای شورا با کاندیداهای دوره پنجم شورا

اولین جلسه اعضای شورا در دوره پنجم با کاندیداهای این دوره روز شنبه 29 مهرماه در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر لار برگزار شد و کاندیداها به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در حوزه مسائل شهری در توسعه و پیشرفت شهر پرداختند.
 
جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط دکتر نخبه الفقهائی و پخش سرود ملی آغاز شد.
ابتدای جلسه شهردار لار ضمن خرسندی از حضور در جمع کاندیداهای دوره پنجم و امید به همدلی و همفکری در آبادانی شهر ، ارائه نقطه نظرات در بودجه سال 97،در برنامه ریزی بهتر و دقیق تر را خواستار شد.
رئیس شورا ضمن خوش آمد به حاضرین از حضور گسترده مردم در انتخابات تشکر نمود و از کلیه دستگاه های اجرایی و نظارتی برگزار کننده انتخابات تقدیر نمود.
به مهندس محبی استفاده از نقطه نظرات افرادی که برای شهر و دیار خود احساس مسئولیت دارند را ارزشمند و رسیدگی به بافت فرسوده ـ مبلمان شهری و زیباسازی شهر لار را مهم برشمرد .در ادامه با تاکید حمایت از سرمایه گذاران در امر توسعه گردشگری و اهتمام شورا در جلوگیری از هرکار غیرقانونی و اعلام به مردم ، دوری از سیاسی کاری و برخورد جناحی و استفاده از نقطه نظرات یکایک مردم و کاندیداهای این دوره، دریافت نقطه نظرات بزرگان و مسئولین شهری و ارائه گزارشی از جلسه کارگروه امور زیربنایی و موافقت با کلیات منطقه ویژه اقتصادی و موضوع واگذاری زمین روبروی هتل کوثر و مخالفت شورا و شهرداری در این خصوص بخش اول صحبت های خود را به اتمام رساند.
 
1 آبان 1396 - 11:38:23
روسای کمیسون های پنج گانه شورا مشخص شدند

روسای کمیسون های پنج گانه شورا مشخص شدند

اعضای شورای اسلامی شهر لار؛ روسای کمیسون های عمران، حقوقی و برنامه و بودجه اداری، فرهنگی و اجتماعی ، بانوان و امور اجتماعی ، امور اقتصادی و سرمایه گذاری را تعیین نمودند.
در اولین جلسه شورا مورخ 96/6/2 اعضای شورا مهندس سیدعبدالمهدی میرپور ، خلیل نامدار ، عشرت جهاندیده ، مهندس عبداله محبی و اشکان عسکری را به ترتیب به سمت روسای کمیسیون عمران، کمیسیون حقوقی و برنامه و بودجه، کمیسیون بانوان و امور اجتماعی، کمیسیون امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، کمیسیون فرهنگی و اجتماعی انتخاب نمودند. 
 
15 مهر 1396 - 15:33:38
دیدار اعضای شورا با آتش نشانان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

دیدار اعضای شورا با آتش نشانان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

همزمان با هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، در مراسمی با حضور محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، عبدالله محبی رییس شورای اسلامی شهر و اعضا شورا، از آتش نشانان شهرداری لار تقدیر شد.
گفتنی است با توجه به مقارن شدن این مناسبت با تاسوعا و عاشورای حسینی، این مراسم با سه روز تاخیر انجام شد.
در ادامه عکسهایی از این مراسم را با هم می بینیم:
 
 
12 مهر 1396 - 08:09:51
شهردار لار ابقا شد

شهردار لار ابقا شد

محمدرضا قنبرنژاد در سمت شهردار لار  ابقا شد.

اعضای شورا در اولین جلسه رسمی خود در روز پنج شنبه مورخ 96/6/2، پس از بررسی نهایی و با رای گیری مخفی و براساس ردیف چهارم صورتجلسه؛ محمدرضا قنبرنژاد را به سمت شهردار لار انتخاب نمودند.

لازم به ذکر است قنبرنژاد پیش از این نیز به عنوان شهردار لار از طرف شورای اسلامی شهر لار در دوره چهارم انتخاب شده بود که پس از 4 سال خدمت مجددا به عنوان سکان دار شهرداری لار انتخاب و در پست خود ابقا شد.

 
4 شهريور 1396 - 09:49:04
انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر لار در دوره پنجم

انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر لار در دوره پنجم

اعضای شورای اسلامی شهر لار برای یکسال هیات رئیسه دوره پنجم شورا را انتخاب کردند.
پس از برگزاری مراسم تحلیف دوره پنجم شوراهای اسلامی شهرها ، اعضای شورای اسلامی شهر لار در با حضور در صحن شورا ضمن تشکیل جلسه ؛ هیات رئیسه سال اول شورای پنجم را برگزیدند.
در این نشست که با حضور علی پور نماینده فرماندار و عزیزی کارشناس امور شوراهای فرمانداری ویژه لارستان و هفت نفر عضو شورا برگزار شد ، تشکیل هیات رئیسه سال اول شورا با رأی‌گیری مکتوب و بصورت مخفی صورت پذیرفت که آقایان عبداله محبی به عنوان رئیس ، رحیم بیژنی به عنوان نایب رییس، خلیل نامدار به عنوان منشی، اشکان عسکری به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.
همچنین عبدالرحیم مقیمی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر لار در شورای شهرستان لارستان انتخاب شد.
 
 
4 شهريور 1396 - 09:22:17
اتمام پروژه ورودی شهرک محمد رسول الله

اتمام پروژه ورودی شهرک محمد رسول الله

شهردار لار از اتمام زیرسازی و آسفالت ورودی شهرک محمد رسول الله خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد با اعلام این خبرگفت: پروژه ی ورودی شهرک محمد رسول الله که یکی از مهمترین نیازهای دیرینه شهروندان این منطقه بود، با هدف تسهیل در عبور ومرور اجرا شد.
قنبرنژاد افزود: این پروژه که با مساحت 2900 متر مربع اجرا گردید، شامل تملک، جدول کشی، زیرسازی و آسفالت بود که تنها زیرسازی و آسفالت آن 79 میلیون تومان هزینه در بر داشت.
7 خرداد 1396 - 16:46:47
حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد

حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد

حلول ماه مبارک رمضان بر همشهریان عزیز گرامی باد
7 خرداد 1396 - 12:50:30
آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار به سطح سازمان ارتقاء یافت

آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار به سطح سازمان ارتقاء یافت

با پیگیری های شهردار و رییس شورای شهر لار

آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار به سطح سازمان ارتقاء یافت

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد با اعلام خبر ارتقاء واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار به سطح سازمان و عرض تبریک به شهروندان گرامی گفت: با توجه به انجام تعداد بالای عملیاتهای امداد و نجات و اطفاء حریق در چند سال اخیر توسط کارکنان سختکوش آتش نشانی شهرداری و نیازهای روزافزون شهروندان به خدمات ایمنی و همکاری و پیگیری های مسرانه علیرضا عمرانی رییس شورای شهر، واحد آتش نشانی شهرداری لار به سطح سازمان ارتقاء یافت.

شهردار لار افزود: اخیرا خرید و تکمیل تجهیزات مورد نیاز ایستگاهها و احداث ساختمان جدید ایستگاه مرکزی در راستای خدمت رسانی شایسته به شهروندان محترم در دستور مسئولین این سازمان قرار گرفت و با ابلاغ حکم سازمان شدن آتش نشانی شهرداری، زمینه خدمت رسانی مطلوب به شهروندان به خوبی فراهم شده است .

وی با تقدیر و تجلیل از خانواده‌های عزیز و صبور آتش‌نشانان و همچنین تأکید بر لزوم آموزش نکات ایمنی در بین شهروندان افزود: تاکنون با هماهنگی و همکاری های لازم با ارگانهایی از جمله هلال احمر و آموزش و پرورش، آموزش هایی در جهت آشنایی شهروندان با اصول اولیه ایمنی و اطفاء حریق ارائه شده است .

محمدرضا قنبرنژاد ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه اسحاق شاکری مسئول سابق آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار، سعید منشی را به عنوان مدیر عامل این سازمان معرفی کرد.

 
17 ارديبهشت 1396 - 23:34:54
پیام تبریک رئیس شورا به مناسبت نهم اردیبهشت ماه

پیام تبریک رئیس شورا به مناسبت نهم اردیبهشت ماه

در تقویم رسمی کشور ما (ایران) روز نهم اردیبهشت به عنوان روز شوراها یاد شده است. شورا یک اصل عقلی است که آموزه های دین اسلام در کتاب و سنت نیز بر آن صحه گذاشته است. انقلاب اسلامی ایران نیز که بر مبنای آموزه های اسلامی در چارچوب هدف سلبی خود با خودرایی به مبارزه برخاست و تحقق مشارکت عمومی مردم در تعیین سرنوشتشان را به عنوان یک هدف ایجابی برگزید. اصل ارزشمند شورا را مورد توجه جدی قرار داد و قانون اساسی هنگامی که در بیان اصول کلی حاکم بر نظام جمهوری اسلامی در اصل ششم شیوه اداره امور کشور را بر آراء عمومی مبتنی کرد و روش آن را انتخابات قرارداد، به موازات اشاره به انتخاب رئیس جمهوری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از انتخاب اعضای شوراهای اسلامی نیز به عنوان ابزاری برای تحقق حاکمیت مردم و تجلی اراده عمومی یاد کرده است.
اینجانب نیز برحسب وظیفه و به نمایندگی از اعضای شورای اسلامی شهر لار؛ سالروز تاسیس شوراها را به کلیه اعضای شوراهای  شهر و روستاهای کشور تبریک عرض می نمایم؛ و آرزوی توفیق در خدمتگزاری هرچه بیشتر و بهتر به ملت شریف ایران در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و رهروی از بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر ایران اسلامی را دارم.
 
علیرضا عمرانی
رئیس شورای اسلامی شهر لار
 
 
9 ارديبهشت 1396 - 13:33:17
نهم اردیبهشت، روز ملی شوراها گرامی باد
پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار لار به مناسبت دهه مبارک فجر

پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر و شهردار لار به مناسبت دهه مبارک فجر

علیرضا عمرانی رییس شورای اسلامی شهر لار و محمدرضا قنبرنژاد شهردار، با صدور پيام مشترکی، ايام الله دهه مبارك فجر را تبريك گفتند.

در متن این پيام آمده است: فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به صاحب اصلی انقلاب حضرت بقيه الله الاعظم امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای، دولت و ملت بزرگ ایران اسلامی و مردم شهید پرور و ولایت مدار شهرستان لارستان تبریک عرض می نماییم.

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست. انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد.

اینجانبان ضمن تبریک یوم اله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، از همه مردم غیور انتظار است با حضور گسترده خود در راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن ماه امسال بار دیگر با شهدای والا مقام و معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کنند.

در پایان از خداوند متعال استمداد می‌طلبیم که این انقلاب را با انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل و سایه مقام معظم رهبری تا انقلاب منجی عالم بشریت مستدام دارد.

 
11 بهمن 1395 - 16:32:42
دیدار شهردار لار و رییس شورای شهر با مدیر کل جدید فرودگاه لارستان

دیدار شهردار لار و رییس شورای شهر با مدیر کل جدید فرودگاه لارستان

در پی انتصاب مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان، شهردار لار به همراه رییس شورای اسلامی شهر، با وی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شهردار لار، در این دیدار محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و علیرضا عمرانی رییس شورای شهر، طی سخنان کوتاهی ضمن عرض خیر مقدم، این انتصاب را به امین الله صولتی تبریک گفتند.
در این دیدار، مسولین به تبریک و خیرمقدم بسنده نکردند و با غنیمت شمردن فرصت، از توسعه فضای فرودگاه، افزایش پروازهای داخلی و خارجی و بهسازی بلوار مرحوم هاشمی زاده که همان ورودی فرودگاه است سخن گفتند.
گفتی است در پایان، با حضور در ابتدای بلوار مرحوم هاشمی زاده، مسایل و مشکلات را از نزدیک مورد بررسی قرار داده و در جهت رفع آن بحث و تبادل نظر شد.
 
 
18 دي 1395 - 19:03:19
حضور اعضای شورای اسلامی شهر لار در دبستان شرف

حضور اعضای شورای اسلامی شهر لار در دبستان شرف

صبح روز یک شنبه جمعی از اعضای شورا از دبستان دخترانه شرف بازدید کردند.
جلسه با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید وخوشامدگویی توسط مسئولین واعضای شورای دانش آموزی دبستان شرف آغاز شد. ابتدا اعضای شورای دانش آموزی به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت پذیرفته خود طی سال تحصیلی پرداختند.
در ادامه اعضای شورای شهر درخصوص وظایف و اختیارات شورای اسلامی شهرها، مصوبات، کمیسیون ها و قوانین و مقررات شوراها توضیحاتی ارائه دادند.
این دیدار به دعوت مدیریت این دبستان و با هدف ارتباط درون سازمانی و برون سازمانی در راستای بررسی در رفع کمبودها و همچنین آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با شورا صورت پذیرفت.
 
 
 
 
21 آذر 1395 - 20:56:07
تأکید بر حضور پر رنگ شهروندان در سرشماری نفوس ومسکن 95

تأکید بر حضور پر رنگ شهروندان در سرشماری نفوس ومسکن 95

جلسه با موضوع سرشماری نفوس و مسکن با حضور علی پور معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ویژه لارستان ، دبیران و اعضای یاوران شورا روز شنبه 24 مهرماه در سالن اجتماعات شهید نصیری شورای شهر برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین عمرانی رئیس شورا ضمن گرامیداشت ایام غم بار محرم ؛ به دبیران ، اعضاء یاوران شورا  خوشامد گفت و  از حضور  مهندس علی پور معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ویژه لارستان  جهت حضور در جلسه تشکر نمود.
عمرانی تاخیر در برگزاری این جلسه را به دلیل ایام محرم اشاره کرد و اقدامات صورت پذیرفته در ارسال پوستر وهمچنین ثبت نام اینترنتی در شهرداری و شورا را از اقدامات این شورا برشمرد.
در ادامه علی پور معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ضمن تشکراز اعضای شورا در تشکیل جلسه با دبیران و یاوران شورا؛ با تاکید به نیاز به تهیه آمار دقیق به منظور بالابردن توان برنامه ریزی در شهرستان در رفع بیکاری، تشخیص بهتر سطح اشتغال و نرخ تورم و نیاز به همت ملی برای این موضوع؛ همکاری شوراها و همیاران شوراهای مردم با مسئولان سرشماری و ارائه اطلاعات دقیق در این زمینه که بنفع آینده شهرستان است را خواستار شد.
26 مهر 1395 - 14:42:07
مصوبات شورای اسلامی شهر لار در دوره چهارم در سایت شورا قرار گرفت

مصوبات شورای اسلامی شهر لار در دوره چهارم در سایت شورا قرار گرفت

مصوبات شورای اسلامی شهر لار در دوره چهارم از شش ماهه دوم سال 92 تاکنون که در بخش های خدمات شهری و... می باشد جهت اطلاع عموم در سایت شورا قرار گرفت.
طبق ماده 76 قانون ، شوراي شهر و شهرداري و شركتها و سازمانهاي وابسته موظفند به نحو‌مقتضي و درصورت امكان با راه‌اندازي پايگاه رایانه‌اي، زمينه اطلاع عموم مردم را به طور‌مستمر از مصوبات، تصميمات، عملكرد، بودجه، هزينه و درآمد خود فراهم نمايند؛ بدین منظور این شورا نیز نسبت به قرار دادن اهم مصوبات خود که در بخش های خدمات شهری، مساعدت ها و... می باشد اقدام نمود.
 
1 مهر 1395 - 15:50:44
رئیس شورای اسلامی لار ابقاء شد

رئیس شورای اسلامی لار ابقاء شد

دویست و شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر لار با دستور کار انتخاب هیئت رئیسه شورا صبح روز دوشنبه نهم شهریور در صحن شورا تشکیل و علیرضا عمرانی برای یک سال دیگر به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر لار انتخاب شد.

در این دوره از انتخابات که با حضور مسعود راسخی سرپرست فرمانداری ویژه لارستان و تمامی اعضای شورا برگزار شد، علیرضا عمرانی در سمت رئیس شورا و خلیل نامدار به عنوان نائب رئیس شورا ابقا شدند. همچنین یعقوب کامجو بعنوان منشی و عبدالمجید عالی برای سمت خزانه دار برای سال چهارم انتخاب شدند.

 
9 شهريور 1395 - 15:55:50