نظر سنجی
:::اخبار شورا:::
پدر گردشگری ایران به لارستان می آید

پدر گردشگری ایران به لارستان می آید

دکتر مرتضی طالع ماسوله ؛ پدر گردشگری ایران به لارستان می آید.
دکتر مرتضی طالع ماسوله از دانش‌آموختگان دکترای مدیریت توسعه با گرایش روابط بین الملل از دانشگاه ژنو سوییس و از بنیانگذاران سازمان ایرانگردی و جهانگردی و یکی از بنیان گذاران سازمان میراث فرهنگی کشور است که به دعوت شورای اسلامی شهر لار و شورای اسلامی شهرستان لارستان به لار سفر خواهد کرد.
 طالع ماسوله، دارای سابقه ای طولانی در امر پژوهش و مدیریت های گوناگون در سطح ملی است. وی سمت هایی چون: مشاور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون دفتر تدوین استانداردهای فنی و نظارت سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری و مسئول خانه‌های گردشگری کشور و تدریس در دانشگاه‌های معتبر کشور را در کارنامه کاری خود دارد.
باتوجه به سفر دکتر ماسوله به لارستان کارگاه  آموزشی با موضوع «راهکارهای بررسی توسعه گردشگری در لارستان» روز دوشنبه 28 آبانماه در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر لار برگزار می گردد.
از دیگر برنامه های دکتر طالع ماسوله در لار بازدید از اماکن تاریخی ؛ جلسه با سرمایه گذاران با موضوع اقتصاد گردشگری در منطقه کهن لارستان و  سفر به بخش اوز خواهد بود.
 
 
27 آبان 1397 - 10:05:45
روسای کمیسیونهای پنج گانه شورا انتخاب شدند

روسای کمیسیونهای پنج گانه شورا انتخاب شدند

اعضای شورای شهر لار در نود و نهمین جلسه خود؛ روسای کمیسیونهای شورا را انتخاب نمودند.
به گزارش روابط عمومی شورای شهر لار، ابتدای این جلسه رحیم بیژنی رئیس شورا در مورد کمیسیونهای مختلف شورا و لزوم استفاده از نظر کارشناسان و متخصصین امر به منظور فعال تر شدن آن تاکید نمود.
در ادامه با رای گیری صورت پذیرفته توسط اعضا؛ عشرت جهاندیده بعنوان مسئول کمسیون بانوان وخانواده ، مهندس سیدعبدالمهدی میرپور بعنوان مسئول کمسیون عمران ، مهندس عبداله محبی بعنوان مسئول کمسیون سرمایه گذاری، اشکان عسکری بعنوان کمسیون فرهنگی ـ اجتماعی و خلیل نامدار بعنوان مسئول کمسیون حقوقی شورا برای سال دوم انتخاب شدند.
 
13 شهريور 1397 - 07:38:40
انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر لار برای سال دوم برگزار شد

انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر لار برای سال دوم برگزار شد

اعضای شورای شهر لار برای سال دوم هیئت رئیسه خود را انتخاب کردند.
طی جلسه ای که با حضور علیپور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان و علمدار کارشناس امور شوراها در محل شورا برگزار شد اعضا شورا با رای گیری مخفی رحیم بیژنی را به سمت رئیس ، مهندس سیدعبدالمهدی میرپور به سمت نائب رئیس و اشکان عسکری به سمت سخنگو به عنوان هیئت رئیسه شورا انتخاب نمودند.
همچنین عشرت جهاندیده به عنوان منشی جلسات شورا انتخاب شدند.
 
6 شهريور 1397 - 09:11:47
اعضای اتاق اصناف لارستان در صحن شورای شهر لار حضور یافتند

اعضای اتاق اصناف لارستان در صحن شورای شهر لار حضور یافتند

اعضای اتاق اصناف لارستان به مناسبت روز شهرداران و دهیاران در صحن شورای شهر لار حضور یافتند.
 ابتدا محمدرضا نراقی رییس اتاق اصناف ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و اعضای شورای شهر، روز «شهرداری و دهیاری» را تبریک گفت و اظهار داشت: با توجه به اینکه اصناف ارتباط نزدیک و مستقیم با مردم دارند، این اتاق می تواند به عنوان پل ارتباطی بین اصناف و شهرداری باشد و در زمینه های مختلف شهری همچون پسماند و فضای سبز می تواند همکاری کند.
قدسی نایب رییس اتاق اصناف نیز ضمن تشکر از حضور اعضای شورا در محل اتاق، تأکید کرد: نیاز بود که ساختمان این نهاد در شأن و منزلت مردم ساخته شود.
در ادامه محبی رییس شورا به مهمانان خیرمقدم گفت و ضمن تقدیر از فعالیت های آنان، بیان کرد: با توجه به اینکه شهرقدیم مرکز تجارت و اقتصاد شهر بوده و هست، باید نسبت به توسعه هرچه بیشتر آن اقدام کنیم.
 
17 تير 1397 - 10:55:35
طرح بزرگ گردشگری شهر لار با حضور روسای ادارات و کارشناسان بررسی شد

طرح بزرگ گردشگری شهر لار با حضور روسای ادارات و کارشناسان بررسی شد

روز شنبه نهم تیرماه اعضای شورای اسلامی شهر لار میزبان جمعی از روسای ادارات شهر لار بودند.
در جلسه ای که به منظور بررسی طرح بزرگ فرهنگی گردشگری اقتصادی 38 هکتاری ورودی شهر لار برگزار شد، اعضای شورا، شهردار و معاون شهرداری لار، مدیران ادارات صنعت معدن و تجارت، جهادکشاورزی، توزیع برق، آبفا ، مرکز رشد و فناوری ، امور آب و مشاور طرح در سالن جلسات شورای شه گرد هم آمدند.
در این نشست محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار با تاکید بر لزوم ایجاد این مکان گردشگری در ورودی شهر لار؛ هدف دعوت از روسای ادارات در نظرسنجی و ارائه نقطه نظرات در طرح موجود را حائز عنوان کرد. وی اجرای این طرح اقتصادی، فرهنگی و گردشگری در زمینی به مساحت 38 هکتار را به منظور رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی و همچنین ایجاد اشتغال در منطقه و بهبود وضعیت ورودی شهر لار مهم برشمرد.
در ادامه مهندس محمد فروتن مشاور طرح ضمن ارائه طراحی صورت گرفته، خاطرنشان کرد: استفاده از فضای موجود در زمین 38 هکتاری و توجه به ابعاد مختلف فرهنگی ورزشی ، ایجاد فضاهای اقامتی کوتاه مدت و میان مدت ، توجه به مقوله گردشگری و تلاش دولت در این زمینه به منظور ورود بخش خصوصی درخصوص کاربریهای که قابلیت ایجاد فضاهای تفریحی اقامتی و توسعه گردشگری و همچنین سرمایه گذاری دارند از ابعاد اصلی این طرح مهم دانست.
تهیه برنامه زمان بندی در اجرای پروژه و هدایت سرمایه گذاران در این طرح از دیگر نکاتی بود که مهندس مشاور طرح در جمع اعضای شورا و روسای ادارات بیان کرد.
پس از صحبتهای اعضای شورا درخصوص طرح پیشنهادی و لزوم بررسی بیشتر جزئیات طراحی ، روسا و مدیران حاضر در جلسه درحوزه های تخصصی خود به بیان پیشنهادها و نظرات خود پرداخته و نیاز به اقدامات شهرداری در ارائه طرح جامع، لزوم توجه ویژه به معضلات کمبود آب و ایجاد پوشش گیاهان بومی و ایجاد جاذبه برای مردم و مسافران را مورد تاکید قرار دارند.
 
10 تير 1397 - 08:40:30
بازدید شهردار و اعضای شورا از بیمارستان امام رضا (ع) لار

بازدید شهردار و اعضای شورا از بیمارستان امام رضا (ع) لار

در پی دعوت رسمی رییس بیمارستان امام رضا (ع) برای حضور در صحن شورای اسلامی شهر لار و پیگیری و تبادل نظر در مورد مسائل و مشکلات بیمارستان و همچنین نحوه ادامه فعالیت بناهای خیّرساز درمانی، روز سه شنبه ۲۹ خردادماه اعضای شورای شهر همراه با منصور اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی، معاونان دانشکده علوم پزشکی و رییس بیمارستان امام رضا با حضور در محل احداث ساختمان درمانگاه جدید بیمارستان، از نزدیک فعالیت‌های در حال پیگیری را مشاهده نمودند.
توضیحات ارائه شده توسط آقای اسماعیلی در خصوص ورود بنیاد نیک اندیشان هاشمی طی سالهای اخیر در احداث واحدهای بهداشتی درمانی و تجهیزات بیمارستانی و تخصصی، حاکی از همت و تلاش بی وقفه نیک اندیشان شهرستان در عرصه خدمت رسانی به مردم منطقه بوده است.
این درمانگاه که در ضلع غربی ساختمان بیمارستان امام رضا (ع) در حال تکمیل است، بسیار زیبا طراحی شده و تجهیزات بیمارستانی در نظر گرفته شده برای آن نیز مدرن می باشد که جا دارد از همت والای بنیاد نیک اندیشان و دست اندرکاران هنرمند، متعهد و مؤمن آن و همچنین تیم قوی و باانگیزه دانشکده علوم پزشکی لارستان و بیمارستان امام رضا قدردانی نمود که با سرعت و دقت و عزمی جزم برای به سرانجام رساندن درمانگاه تلاش می کنند و امید است مردم و مسئولین هم قدردان این خدمات عالی باشند.
بازدید از قسمت های مختلف این درمانگاه از جمله داروخانه شبانه روزی، رادیولوژی و دیگر بخش های درمانی و خدماتی، بیش از یک ساعت به طول انجامید که در پایان رییس و اعضای شورای شهر از خدمات ارزنده اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی، خیرین و همچنین رییس و معاونان دانشکده علوم پزشکی لارستان و بیمارستان تقدیر کرده و از درگاه پروردگار برای همه دست اندرکاران توفیق روزافزون مسئلت کردند.
31 خرداد 1397 - 06:43:16
نخستین نشست اعضای شورای شهر با یاوران جدید شورا در محلات

نخستین نشست اعضای شورای شهر با یاوران جدید شورا در محلات

اولین نشست اعضای شورا با منتخبین جدید یاوران شورای محلات برگزار شد.
دوشنبه شب اعضای شورای اسلامی شهر لار میزبان یاوران شورای محلات این شهر بودند.
ابتدا خلیل نامدار نایب رئیس دوره چهارم شورا و عضو دوره پنجم ضمن خیرمقدم به یاوران شورا در محلات شهر لار، ضرورت تشکیل یاوران شورا در محلات و ساختار آن در هر محله را تشریح کرد و گفت: تشکیل جلسات بصورت حداقل یک بار در ماه، شناسایی مسائل و مشکلات محله و بررسی آنها در جلسات، اولویت بندی براساس برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت و جهت دهی کارهای فرهنگی، مذهبی و عمرانی در محلات اهمیت ویژه ای دارد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار؛ وی همچنین ارائه پیشنهادها و طرح هایی در جهت پیشگیری و مقابله با حوادث غیرمترقبه و آموزش پدافند غیرعامل برای شهروندان را از وظایف مهم یاوران شورا دانست و افزود: شما قطعا می توانید در برقراری آرامش و امنیت شهری و مبارزه با آسیب های اجتماعی و حذف زمینه های جرم مشارکت اساسی داشته باشید.
 
9 اسفند 1396 - 09:18:42
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت دهه فجر

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت دهه فجر

عبداله محبی رییس شورای اسلامی شهر لار ايام الله دهه مبارك فجر را تبريك گفت. در متن پيام آمده است :
« قُل جآء الحقُّ و زَهَق الباطِلُ إنَّ الباطلَ کانَ زَهوقًا»
فرا رسیدن سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی که آغاز پیروزی نور بر ظلمت و طلیعه فرج حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و عصر پیروزی مستضعفین بر مستکبرین است، به مردم سلحشور ایران اسلامی، به‌ویژه به رادمردان غیورِ نخستین خاستگاه حکومت اسلامی- لارستان بزرگ- تبریک عرض نموده، طول عمر با عزت و برکت برای مقام معظم رهبری و موفقیت و سربلندی را برای مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی از .خداوند منان مسئلت می نمایم.
                                                                   عبداله محبی ـ رئیس شورای اسلامی شهر لار
 
14 بهمن 1396 - 09:49:52
حمایت شورای شهر لار از نامزدی شهر اوز به عنوان پایتخت کتاب

حمایت شورای شهر لار از نامزدی شهر اوز به عنوان پایتخت کتاب

شورای اسلامی شهرلار حمایت قاطع خود را از برنامه‌های شهر اوز به منظور رسیدن به جایگاه پایتختی کتاب و کتاب‌خوانی ایران را اعلام کرد.
اعضای شورای شهر لار در نامه‌ای مردم اوز را مردمانی فرهنگ‌دوست و فرهیخته در لارستان و جنوب فارس برشمردند و با اشاره به موفقیت این شهر در کسب عنوان شهر خلاق در عرصه ی کتابخوانی حمایت خود را از برنامه های شهر اوز برای شرکت در چهارمین دوره ی طرح پایتخت کتاب ایران ، اعلام و ابراز امیدواری کردند شهر اوز در چهارمین دوره نیز به این جایگاه نایل آید.
همچنین عبدالرحیم مقیمی رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان با ارسال نامه ای به دبیرخانه مرکزی انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران، از فعالیت‌های علمی و فرهنگی شهر اوز و نامزدی این شهر برای چهارمین دوره انتخاب پایتخت کتاب، حمایت کرد.
در زیر تصاویر نامه حمایت اعضای شورای شهر لار را می بینید.
 
 
2 بهمن 1396 - 07:44:25
حضور اعضای هیات فوتبال لارستان و پیشکسوتان این رشته ورزشی در شورا

حضور اعضای هیات فوتبال لارستان و پیشکسوتان این رشته ورزشی در شورا

اعضای هیات فوتبال لارستان به همراه جمعی از پیشکسوتان این رشته ورزشی در جلسه شورای اسلامی شهر لار حضور یافتند تا به بررسی مسائل مرتبط با ورزش بویژه فوتبال بپردازند.
در ابتدا طارمی زاده رئیس هیئت فوتبال لارستان ضمن معرفی حاضرین در جلسه به مشکلات فوتبال از جمله رکود بی سابقه این ورزش در لار و لارستان ، وضعیت استادیوم ها و نیاز به سامان دادن آنها اشاره کرد و کمک و مساعدت شهرداری و شورا را در این زمینه خواستار شد.
در ادامه تعدادی از پیشکسوتان، مربیان و فعالان عرصه فوتبال لارستان ضمن صحبت های کوتاه، به موارد مهمی همچون نیاز جوانان به فضا و امکانات ورزشی، وضعیت بد مالی تیم های فوتبال در شهرستان، لزوم توجیه مردم و خیرین برای ورود جدی تر به عرصه ساخت مکان های ورزشی، توجه ویژه به درآمدزایی در فوتبال، هدایت مردم به ورزش برای پیشگیری از برخی آسیب های اجتماعی، و ضرورت بودجه بندی و هزینه کرد مناسب برای تیم های رده های مختلف سنی اشاره کردند و خواستار نشست هم اندیشی با حضور دیگر مسئولان شهرستان شدند.
پس از سخنان اهالی فوتبال، رحیم بیژنی نائب رئیس شورا ضمن تقدیر و تشکر از حاضران در جلسه در تلاشهای صورت پذیرفته، موفقیت  ورزشکاران عرصه های مختلف لارستان را آرزو کرد.
عبداله محبی رئیس شورا نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور ورزشکاران در شورا، صحبت های شفاف و صادقانه آنان را ستود و گفت بسیاری از معضلات اجتماعی و ناهنجاری ها ناشی از دوری مردم و جوانان از ورزش است. وی همچنین بر رعایت اخلاق اسلامی و فرهنگ پهلوانی در محیط های ورزشی به ویژه عرصه فوتبال تاکید کرد.
در پایان ضمن اهداء لوح یادبود به اعضای شورا؛ مقرر شد درخواستهای هیئت فوتبال و پیشکسوتان این عرصه بصورت کتبی به شورا ارائه شده و همچنین جلسه مشترکی با حضور نماینده مجلس ، امام جمعه، فرماندار و شورا به منظور رسیدگی به مشکلات برگزار شود.
 
 
 
 
 
 
 
19 دي 1396 - 18:17:45
انتخابات یاوران شورا در محلات شهر لار برگزار شد

انتخابات یاوران شورا در محلات شهر لار برگزار شد

انتخابات یاوران شورا با حضور مردم در مساجد شهر لار برگزار شد.
این دوره از انتخابات با ثبت نام از نامزدهای یاوران شورا در محلات شهر لار و مشارکت شهروندان در برخی مساجد سطح شهر برگزار شد. شایان ذکر است باتوجه به تمدید مهلت ثبت نام برای علاقه مندان، انتخابات در تاریخ دهم و دوازدهم دی ماه برگزار شد. یاوران شورا با هدف ارتباط بیشتر و بهتر مردم و معتمدین محلی با شورای اسلامی شهر و ارائه پیشنهادها و مسائل شهری به منتخبان مردم تشکیل می شود.
در زیر تعدادی از تصاویر این انتخابات را مشاهده می کنید.
 
 
16 دي 1396 - 10:12:24
تقدیر شهردار و شورای اسلامی شهر لار از دانش آموزان دبستان غیر انتفاعی خرد

تقدیر شهردار و شورای اسلامی شهر لار از دانش آموزان دبستان غیر انتفاعی خرد

در مراسمی، شهردار و شورای اسلامی شهر لار از دانش آموزان گزارش نویس دبستان غیرانتفاعی پسرانه خرد تقدیر کردند.
 این دانش آموزان در هفته گذشته از محل کار شورای اسلامی شهر لار بازدید و از نزدیک با روند کار شورا آشنا شدند. در پایان بازدید از دانش آموزان خواسته شد که گزارش بازدید انجام شده را نوشته و توسط مربی مربوطه به شورا تحویل دهند.
از بین گزارش های رسیده به دفتر شورا هشت گزارش برتر انتخاب و طی مراسمی که با حضور محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، عشرت جهاندیده عضو شورای شهر، نواز شریفی لاری معاونت عمرانی و شهرسازی، رامین موحدی سرپرست امور حراست و ابوذر دینی مسئول روابط عمومی در محل دفترکار شهردار برگزار گردید، از دانش آموزان منتخب تقدیر شد.
در این مراسم، شهردار لار ضمن خوش آمدگویی به دانش آموزان، به معرفی واحدهای شهرداری پرداخت.
در ادامه دانش آموزان سوالاتی پیرامون مسائل مختلف شهری از جمله فضای سبز و عمران شهری مطرح کردند که قنبرنژاد به همراه شریفی و دینی به سوالات مطرح شده پاسخ گفتند.
در این مراسم عشرت جهاندیده هم مواردی پیرامون چگونگی انتخاب شهردار بیان کرد.
در پایان، دانش آموزان هدایای خود را از دست مسولین حاضر در مراسم دریافت کردند.
 
21 آذر 1396 - 08:08:51
انتخابات یاوران شورا در محلات شهر لار برگزار می شود

انتخابات یاوران شورا در محلات شهر لار برگزار می شود

باتوجه به اینکه وجود یاوران شورا موجب ارتباط پایدار و فراگیر بین مدیریت شهری و لایه های مختلف اجتماعی در سطح محله ها و بهره گیری از توانمندی های محلی در اداره بهتر امور شهر لار می باشد؛ این شورا در نظر دارد با حضور ارزشمند معتمدین ومتخصصین فرهنگی اجتماعی، فنی مهندسی و اقتصادی جهت رفاه و عمران بیشتر محلات در شهر لار انتخابات یاوران  شوراها در دوره پنجم را برگزار نماید.
علاقمندان جهت ثبت نام می توانند از تاریخ 1/9/96 لغایت 10/9/96 با ارائه مدارک لازم  به شورای اسلامی شهر لار مراجعه نمایند. انتخابات جدید یاوران شورا از تاریخ 18 آذرماه لغایت 28 آذرماه 96 در مساجد سطح شهر لار برگزار می گردد.
لازم به ذکر است مدارک لازم جهت ثبت نام تصویر کارت ملی، تصویر صفحه اول شناسنامه، تصویر مدرک تحصیلی و دو قطعه عکس 4*3 می باشد.
 
29 آبان 1396 - 15:53:31
هم اندیشی اعضای شورا با کاندیداهای دوره پنجم شورا

هم اندیشی اعضای شورا با کاندیداهای دوره پنجم شورا

اولین جلسه اعضای شورا در دوره پنجم با کاندیداهای این دوره روز شنبه 29 مهرماه در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر لار برگزار شد و کاندیداها به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات خود در حوزه مسائل شهری در توسعه و پیشرفت شهر پرداختند.
 
جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید توسط دکتر نخبه الفقهائی و پخش سرود ملی آغاز شد.
ابتدای جلسه شهردار لار ضمن خرسندی از حضور در جمع کاندیداهای دوره پنجم و امید به همدلی و همفکری در آبادانی شهر ، ارائه نقطه نظرات در بودجه سال 97،در برنامه ریزی بهتر و دقیق تر را خواستار شد.
رئیس شورا ضمن خوش آمد به حاضرین از حضور گسترده مردم در انتخابات تشکر نمود و از کلیه دستگاه های اجرایی و نظارتی برگزار کننده انتخابات تقدیر نمود.
به مهندس محبی استفاده از نقطه نظرات افرادی که برای شهر و دیار خود احساس مسئولیت دارند را ارزشمند و رسیدگی به بافت فرسوده ـ مبلمان شهری و زیباسازی شهر لار را مهم برشمرد .در ادامه با تاکید حمایت از سرمایه گذاران در امر توسعه گردشگری و اهتمام شورا در جلوگیری از هرکار غیرقانونی و اعلام به مردم ، دوری از سیاسی کاری و برخورد جناحی و استفاده از نقطه نظرات یکایک مردم و کاندیداهای این دوره، دریافت نقطه نظرات بزرگان و مسئولین شهری و ارائه گزارشی از جلسه کارگروه امور زیربنایی و موافقت با کلیات منطقه ویژه اقتصادی و موضوع واگذاری زمین روبروی هتل کوثر و مخالفت شورا و شهرداری در این خصوص بخش اول صحبت های خود را به اتمام رساند.
 
1 آبان 1396 - 11:38:23
روسای کمیسون های پنج گانه شورا مشخص شدند

روسای کمیسون های پنج گانه شورا مشخص شدند

اعضای شورای اسلامی شهر لار؛ روسای کمیسون های عمران، حقوقی و برنامه و بودجه اداری، فرهنگی و اجتماعی ، بانوان و امور اجتماعی ، امور اقتصادی و سرمایه گذاری را تعیین نمودند.
در اولین جلسه شورا مورخ 96/6/2 اعضای شورا مهندس سیدعبدالمهدی میرپور ، خلیل نامدار ، عشرت جهاندیده ، مهندس عبداله محبی و اشکان عسکری را به ترتیب به سمت روسای کمیسیون عمران، کمیسیون حقوقی و برنامه و بودجه، کمیسیون بانوان و امور اجتماعی، کمیسیون امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، کمیسیون فرهنگی و اجتماعی انتخاب نمودند. 
 
15 مهر 1396 - 15:33:38
دیدار اعضای شورا با آتش نشانان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

دیدار اعضای شورا با آتش نشانان به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

همزمان با هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، در مراسمی با حضور محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، عبدالله محبی رییس شورای اسلامی شهر و اعضا شورا، از آتش نشانان شهرداری لار تقدیر شد.
گفتنی است با توجه به مقارن شدن این مناسبت با تاسوعا و عاشورای حسینی، این مراسم با سه روز تاخیر انجام شد.
در ادامه عکسهایی از این مراسم را با هم می بینیم:
 
 
12 مهر 1396 - 08:09:51
شهردار لار ابقا شد

شهردار لار ابقا شد

محمدرضا قنبرنژاد در سمت شهردار لار  ابقا شد.

اعضای شورا در اولین جلسه رسمی خود در روز پنج شنبه مورخ 96/6/2، پس از بررسی نهایی و با رای گیری مخفی و براساس ردیف چهارم صورتجلسه؛ محمدرضا قنبرنژاد را به سمت شهردار لار انتخاب نمودند.

لازم به ذکر است قنبرنژاد پیش از این نیز به عنوان شهردار لار از طرف شورای اسلامی شهر لار در دوره چهارم انتخاب شده بود که پس از 4 سال خدمت مجددا به عنوان سکان دار شهرداری لار انتخاب و در پست خود ابقا شد.

 
4 شهريور 1396 - 09:49:04
انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر لار در دوره پنجم

انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر لار در دوره پنجم

اعضای شورای اسلامی شهر لار برای یکسال هیات رئیسه دوره پنجم شورا را انتخاب کردند.
پس از برگزاری مراسم تحلیف دوره پنجم شوراهای اسلامی شهرها ، اعضای شورای اسلامی شهر لار در با حضور در صحن شورا ضمن تشکیل جلسه ؛ هیات رئیسه سال اول شورای پنجم را برگزیدند.
در این نشست که با حضور علی پور نماینده فرماندار و عزیزی کارشناس امور شوراهای فرمانداری ویژه لارستان و هفت نفر عضو شورا برگزار شد ، تشکیل هیات رئیسه سال اول شورا با رأی‌گیری مکتوب و بصورت مخفی صورت پذیرفت که آقایان عبداله محبی به عنوان رئیس ، رحیم بیژنی به عنوان نایب رییس، خلیل نامدار به عنوان منشی، اشکان عسکری به عنوان خزانه‌دار انتخاب شدند.
همچنین عبدالرحیم مقیمی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر لار در شورای شهرستان لارستان انتخاب شد.
 
 
4 شهريور 1396 - 09:22:17
اتمام پروژه ورودی شهرک محمد رسول الله

اتمام پروژه ورودی شهرک محمد رسول الله

شهردار لار از اتمام زیرسازی و آسفالت ورودی شهرک محمد رسول الله خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد با اعلام این خبرگفت: پروژه ی ورودی شهرک محمد رسول الله که یکی از مهمترین نیازهای دیرینه شهروندان این منطقه بود، با هدف تسهیل در عبور ومرور اجرا شد.
قنبرنژاد افزود: این پروژه که با مساحت 2900 متر مربع اجرا گردید، شامل تملک، جدول کشی، زیرسازی و آسفالت بود که تنها زیرسازی و آسفالت آن 79 میلیون تومان هزینه در بر داشت.
7 خرداد 1396 - 16:46:47
حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد

حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد

حلول ماه مبارک رمضان بر همشهریان عزیز گرامی باد
7 خرداد 1396 - 12:50:30